MojAndroid

U nás populárne smartfóny Lenovo Moto G4 a G4 Plus už aktualizáciu na Android 7.0 Nougat dostali. Teraz prišiel čas aj na u nás menej známy model Lenovo Moto G4 Play. Ten by mal aktualizáciu dostať už v júni.

Skompletizované aktualizácie pre celú líniu Moto G4

Vzhľadom na to, že model Moto G4 Play bol posledným predstaveným vo vlaňajšej línii smartfónov, nie je prekvapujúce, že dostáva update ako posledný. Vďaka tomu je ale aktualizovanie vlaňajšej línie smartfónov G4 skompletizované.

Čakanie znamená lepšie vyladenie

Resp. stane sa tak v momente, keď telefón aktualizáciu skutočne získa. To by sa malo stať v júni tohto roku. Dovtedy bude prebiehať posledné testovanie aktualizácie, a tak môžeme očakávať, že v čase spustenia aktualizácie bude všetko doladené do posledného detailu.

Zdroj: Android Authority via Android Community

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
22.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+