MojAndroid

Lenovo začalo postupne uvoľňovať aktualizáciu na Android 7.0 Nougat pre Moto G4 a Moto G4 Plus. Včera sa aktualizácie objavila v Brazílii a dnes hlásia používatelia dostupnosť update-u aj v Indii. Ostatné krajiny po celom svete by mali nasledovať v najbližšom období.

Moto G4 Plus Recenzia-4_výsledok

Aktualizácia pre Moto G4 a Moto G4 Plus so sebou prináša všetky funkcie a novinky, ktoré systém ponúka aj na iných zariadeniach. To znamená, že sa používatelia môžu tešiť na podporu pre multi-window, šetriaci režim Doze On-The-Go, vstavaný šetrič dát, vylepšené upozornenia a ďalšie vychytávky.

Aktualizácia 21.10. 14:30

Slovenské zastúpenie spoločnosti Lenovo potvrdilo, že na aktualizácii pre náš región (v slovenčine) aktuálne pracuje, avšak ešte nie je stanovený presný dátum jej vypustenia. Už čoskoro by sme sa ale mali dozvedieť, kedy si nový Android budú môcť vychutnať na svojej Moto G4 alebo Moto G4 Plus aj slovenskí používatelia.

Zdroj: AndroidCentral

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
21.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+