MojAndroid

Akvizícia, ktorá sa pokladá za jednu z najväčších v mobilnom priemysle po roku 2000, pridružila spoločnosť Motorola ku ázijskému gigantovi Lenovo. Pod krídlami skúseného hráča v počítačovom priemysle sa Motorole darí pomerne dobre, no Lenovo chce zjednotiť svoje dve značky, aby dosiahlo pri agresívnej konkurencii v mobilnom segmente úspech. Aj preto sa rozhodlo vedenie spoločnosti vytvoriť jednotný koncept mobilných zariadení “Moto by Lenovo”. A na internet unikli aj prvé zábery, ktoré poodhaľujú, ako by tieto zariadenia mohli vyzerať.

moto-by-lenovo-smartfony-1

Hoci sú uniknuté snímky rozmazané, je na nich dobre vidno, ako Lenovo pracuje s dizajnom Motoroly a pridáva niekoľko vlastných dizajnových čŕt. Pripravované zariadenia by mali byť vyrobené z kovu a dizajnovo sa veľmi podobajú na najnovšiu vlajkovú loď spoločnosti – Lenovo Vibe X3. Niektorí však hovoria aj o značnej podobnosti s iPhonom, a to najmú kvôli použitiu kovu a veľmi podobného dizajnu s líniami zadného krytu deleným do 3 samostatných častí. Zatiaľ nevieme, na aké zariadenia sa pozeráme, no viacerí zahraniční novinári hovoria o koncepte smartfónu Moto X 2016, pri ktorom sa na fotografiách objavuje aj plastová Moto G 2016. Sami sme zvedaví, o aké zariadenia ide a akonáhle budú o nich na internete dostupné viaceré informácie, budeme vás informovať.

Zdroj: PhoneArena

8.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+