MojAndroid

Po oficiálnom predstavení na veľtrhu IFA v Berlíne sa prví majitelia môžu tešiť z nových hodiniek Motorola Moto 360. Reakcie na fórach a internetových magazínoch však poukazujú na dve výhrady spojené s výkonom a výdržou batérie, ktorá nie je práve najlepšia. Motorole sa však v rámci najnovšej aktualizácie hodiniek podarilo vyriešiť aspoň problém s batériou.

Najnovší firmvér s označením KGW42R prináša podľa vyjadrení na stránkach Reddit výrazne vyššiu výdrž batérie. Hodinky vydržia podľa majiteľov, ktorí už aktualizovali na najnovšiu verziu približne 16-20 hodín používania, kým sa kapacita dostane na 40-50%. Podľa zahraničných recenzií sa batéria normálne o takom čase už vybila.

Spoločnosť Motorola nezverejnila informácie o tom, aké chyby sa jej podarilo odstrániť a priamo neinformovala ani o zvýšení výdrže hodiniek. Zmeny, ktoré však vykonala urobili dosť veľký rozdiel na to, aby potešili majiteľov hodiniek, ale aj potenciálnych zákazníkov, ktorí už len čakajú na to, kým sa sklady opäť zaplnia predajnými kusmi.

Náš tip
VIDEO | Moto 360 oficiálne predstavené, budú stáť $250 [IFA 2014]

Zdroj: phandroid

30.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+