MojAndroid

Už od predstavenia inteligentných hodiniek Motorola Moto 360 si mohli záujemcovia vybrať modely z rôznych odtieňov kovu, každý s vlastným koženým náramkom. Doposiaľ však neboli v ponuke kovové náramky, ktorých dostupnosť spoločnosť prisľúbila na jeseň tohto roka. Svoj záväzok si podľa oficiálnych informácií aj splnila.

Predaj hodiniek Moto 360 s kovovým náramkom, ktorý je možné zakúpiť aj ako samostatné príslušenstvo sa začal včerajším dňom. K dispozícii je tmavá a svetlá verzia náramku, pričom za hodinky s kovovým náramkom si priplatíte o 50 dolárov viac, než s koženým.

Podľa spoločnosti sú kovové náramky vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a ich dizajn dopĺňa okrúhly tvar hodiniek Moto 360. Predstavené boli aj tenšie 18 mm náramky, určené pre ľudí s menším zápästím alebo v prípade, ak chcú odlišný vzhľad. Slim náramky budú dostupné niekedy na Vianoce a to opäť v dvoch farebných variaciách – svetlá (299 dolárov) a šampanská zlatá (329 dolárov)

Po softvérovej stránke sa hodinky dočkali nových ciferníkov, ako aj fitness aplikácie Moto Body, ktorá meria kroky nositeľa a odhaduje spálené kalórie.

HR_OnDemand Steps_2 Calories

Zdroj: motorola

7.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+