MojAndroid

Prvá generácia hodiniek Moto bola nepochybne výnimočná tým, že ako prvá priniesla do sveta Androidu Wear elegantný okrúhly dizajn. Po týchto hodinkách väčšina výrobcov prešla zo zaužívaného obdĺžnikového tvaru na klasický okrúhly. Moto 360 však už majú nejaký rok a zdá sa, že minimálne po softvérovej stránke výrobca už ukončuje ich podporu. Na Twitter účte Motoroly totižto spoločnosť potvrdila, že tieto hodinky aktualizovať na novší Android Wear 2.0 už nebude.

Podľa nás je to škoda, najmä ak zoberieme do úvahy, že hodinky ako také sú po hardvérovej stránke stále pomerne schopné držať krok s požiadavkami systému. Napriek tomu však výrobca životný cyklus aktualizácii ukončuje a majitelia Moto 360 tak novšie verzie Androidu už nedostanú. Možno je preto čas prejsť na novšie zariadenia, ako sú napríklad nová generácia hodiniek Moto 360, či Huawei Watch.

Zdroj: androidpolice

14.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+