MojAndroid

Inteligentné hodinky Moto 360 druhej generácie získavajú aktualizáciu pre operačný systém Android Wear. Nový verzia systému prinesie množstvo vylepšení, z ktorých mnohé sa týkajú systému Android Marshmallow, no niektoré zaujímavé funkcie, ktoré update ponúka, si majitelia nových hodiniek od Motoroly nebudú môcť užiť kvôli hardvérovým obmedzeniam na samotnom zariadení.

Náš tip
Google vypustil Android 6.0 pre Android Wear. Aktualizujte si svoje hodinky

Hodinky prinesú podporu pre šesť nových jazykov – kantončina, mandarínska čínština, indonézština, polčina, holandčina a thajčina. K dispozícii budú aj nové gestá pre ovládanie hodiniek a podpora pre správu jednotlivých oprávnení v aplikáciách. Nový update od Google tiež prináša podporu pre reproduktory, no výrobca používateľov upozorňuje, že hodinky neobsahujú reproduktor, a tak majitelia nebudú môcť túto novinku využiť.

Motorola_Moto_360_IFA-5

Aktualizácia pre Android Wear na hodinkách Moto 360 bude uvoľňovaná postupne vo fázach v priebehu najbližších dní, takže ani my by sme na hlásenie o aktualizácii nemuseli dlho čakať. Pre istotu môžete ale dostupnosť aktualizácie skontrolovať manuálne v nastaveniach vašich hodiniek.

Zdroj: Motorola via Android Central

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
8.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+