MojAndroid

Dlho očakávaná aktualizácia na Android Wear 2.0 pre nositeľné zariadenia začína postupne prichádzať na hodinky renomovaných výrobcov. Jednými z prvých hodiniek so systémom Android Wear 2.0 boli LG Watch Style a Watch Sport. Aktualizácie sa dočkali tiež hodinky Huawei Watch prvej generácie.

Náš tip
Samsung Tizen po prvýkrát prekonal v štatistikách Android Wear

Teraz prichádza aktualizácia Android Wear 2.0 aj na hodinky Motorola Moto 360 druhej generácie. Informáciu zverejnila spoločnosť Motorola prostredníctvom sociálnej siete Twitter na svojom účte podpory. Aktualizácia je postupne uvoľňovaná a prví používatelia si už môžu vymieňať skúsenosti s novými funkciami. Spoločnosť Motorola pripravuje takisto aktualizáciu pre model Moto 360 Sport. Dátum uvedenia tejto aktualizácie však zatiaľ nie je zverejnený.

Náš tip
Huawei Watch prvej generácie dostávajú aktualizáciu na Android Wear 2.0

Používate inteligentné hodinky od výrobcu Motorola? Dostali ste už aktualizáciu na Android Wear 2.0? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: androidpolice

26.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+