MojAndroid

MoodagentAk ste nikdy neboli veľkými fanúšikmi automatických zoznamov skladieb, aplikácie Moodagent môže zmeniť váš názor. Namiesto budovania playlistov na základe priesne, táto aplikácia pristupuje k celej veci trochu inak – vytvorí playlist založený na vašej nálade. Moodagent triedi hudbu podľa piatich nálad: zmyselnosť, neha, radosť, agresia a rýchlosť.

Podľa týchto vlastností si viete nastaviť výber skladieb, podľa svojej aktuálnej nálady. Zaujímavé je sledovať, aké skladby aplikácia púšťa: ak sa cítite nahnevane, Moodagent začne hrať piesne zo žánru punk, hardcore a podobne. Je potrebné podotknúť, že aplikácia sa pri prvom spustení “zoznámi” s vašimi skladbami, porovná so svojou databázov piesní a až potom vie správne prideliť skladby podľa nálady, ktorú si už volíte vy. Myslím, že aplikácia určite stoji za vyskúšanie.

17.8.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+