MojAndroid

Obchod s aplikáciami Amazon AppStore ponúka každý deň jednu platenú aplikáciu zadarmo vrámci akcie Free App of the Day. Dnes je tou aplikáciou jedna z najkrajších hier, aké boli kedy pre Android dostupné. Ide o titul Monument Valley, ktorý sa štandardne predáva v obchode Play za 3,59€. Túto skvelú hru však môžete mať dnes prostredníctvom obchodu Amazon AppStore úplne zadarmo.

monument-valley-1 monument-valley-2

Hra si takmer ihneď po uverejnení v obchode Play získala množstvo fanúšikov. Napriek tomu, že ide o platený titul s cenovkou vyššou, ako väčšina hier v obchode Play, stiahlo si ju už viac, ako 100 tisíc užívateľov. Napriek širokej hráčskej základni má titul v obchode Play skvelé hodnotenie 4,7 hviezdičky, čo hovorí samo za seba. Jedným z hlavných lákadiel hry je naozaj nádherná grafika, ktorá pôsobí elegantným dojmom a aj pre nás znamenala naozaj skvelý zážitok.

Úžasná grafika je pritom doplnená o pokojnú hudbu, vďaka čomu je hra určená skôr pre tých užívateľov, ktorí si chcú pri hraní oddýchnuť a relaxovať. Princípom hry je pohybovanie sa po zaujímavých budovách, pričom tu neplatia tradičné zákony gravitácie. V podstate ide o puzzle hru, pričom pri hraní budete musieť použiť naozaj všetky mozgové závity. Ak ste doteraz neboli presvedčení o tom, že táto hra stojí za stiahnutie, teraz ju môžete vyskúšať vďaka akcii v Amazon AppStore úplne zadarmo. Aplikáciu nájdete v obchode AppStore na tomto odkaze, no pre jej inštaláciu budete potrebovať aplikáciu Amazon AppStore pre vaše Android zariadenie, ktorú nájdete tu.

Zdroj: Amazon via Android Central 

19.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+