MojAndroid

Obchod Google Play už dávno nieje len miestom plným tuctových mobilných hier. Profesionálne herné štúdia pravidelne portujú svoje herné tituly z PC a konzol na mobilné platformy Android a iOS. Najpopulárnejšími sú určite Rockstar Games so sériou Grand Theft Auto alebo Square Enix so sériou Final Fantasy. Japonská spoločnosť CAPCOM už tiež previedla viacero svojich legendárnych konzolových titulov do mobilnej podoby. Jej najnovšou novinkou v Google Play je titul, ktorý ešte len minulý rok vyšiel pre platformu Nintendo 3DS – Monster Hunter Stories.

Séria Monster Hunter začala už pred 15 rokmi. Jedná sa o JRPG hry v ktorých ako už názov napovedá na pozadí epického príbehu lovíte rôzne príšery. Neinak to je aj v novinke, kde vás čaká pútavý trochu infantilnejší príbeh, výborná 3D grafika, pomerne veľký a otvorený fantasy svet, viacero mladých hrdinov, ktorých budete vylepšovať a s ich pomocou ťažiť suroviny, zbierať vzácne predmety a loviť monštra. Postupným hraním hry sa odblokuje aj možnosť multiplayeru. Keďže sa nejedná o obyčajnú mobilnú hru, ale plnohodnotný konzolový titul, tak si zaňho CAPCOM nechá aj poriadne zaplatiť. Cena 22 Eur nieje najnižšia a väčšina android používateľov asi počká na sezónnu zľavu, ktorá nieje u hier od CAPCOMu až tak neobvyklá.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: 21,99 €
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: 21,99 €
28.9.2018
Zdroj: PhoneArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+