MojAndroid

Opäť sme sa stretli. Sme MojAndroid tím a pravidelne každý polrok sa stretávame, aby sme si vymenili nové nápady, skúsenosti a opäť pripravili niečo nové pre našich čitateľov a fanúšikov.

MojAndroid tím raňajkuje v prírode

MojAndroidovica III sa uskutočnila v chatke na Martinských holiach, kde sme sa spoločne stretli zo všetkých kútov Slovenska: Nová Baňa, Košice, Žilina, Liptovský Mikuláš a náš webadmin Martin dokonca žije v Anglicku. Internet nám však umôžňuje jednoducho spolupracovať a pripravovať pre vás novinky na web MojAndroid.sk. Opäť nechýbala výborná diskusia, rozprávali sme o nových témach a nápadoch, ktoré sa už čoskoro objavia na našom webe. Viac vám prezrádzať nechceme, pozrite si aspoň niekoľko fotografií z našej akcie:

Android hračky a naše nové tričká

Takto pre vás fotíme zariadenia

Pri sledovaní nočnej oblohy

Príprava na nakrúcanie videa “Čo týždeň dal”

A ďalšie fotografie:

váš MojAndroid tím :-)

18.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+