MojAndroid

Sociálne siete dnes vládnu svetom. Facebook a Twitter stoja na čele rebríčka týchto sietí. A keďže Android je jeden z najpoužívanejších (ak nie vôbec najpoužívanejší) OS na mobilných zariadeniach, developeri aplikácií si nemohli dovoliť neurobiť aplikácie podporujúce tieto sociálne siete. Dnes si predstavíme niekoľko aplikácií, ktoré majú niečo spoločné s Twitter-om, sociálnou sieťou, ktorá má stovky miliónov použivateľov.

1. Twidroyd

Ide o jedného z najobľúbenejších Twitter klientov, ktorý poskytuje príjemné prostredie. Je dostupný aj v platenej verzii (PRO) za 2,69€. Aplikácia poskytuje sledovanie “tweetov”, stránok  a fotiek bez nutnosti otvorenia prehliadača. Jediné čo potrebujete je Twitter účet na twitter.com. Funguje na všetkých Android verziách (1.5 a vyššie) a sľubuje rýchlosť a jednoduchosť pri prehliadaní. Možnosť nahrať súbežne aj na FB, pokiaľ máte nainštalovaný FB pre Android.

OBRÁZKY:

VIDEO:

 

QR kód:

Android Market /  AppBrain

2. TweetCaster

Twitter klient s viac ako 1,000,000 stiahnutí, ktorý ponúka množstvo funkcií, napríklad:  zip it – zablokovanie otravných príspevkov (podobné ako na FB), možnosť uložiť si dlhšie príspevky a neskôr si ich prečítať, možnosť viacerých účtov online naraz, uverejňovanie zároveň aj na FB, twitter list a mnoho iných. Pracuje taktiež na všetkých verziách Android OS.

OBRÁZKY:

QR kód:

Android Market /  AppBrain

3. Seesmic

Tentoraz kombinovaný klient pre Twitter, Facebook, Google Buzz a Salesforce Chatter (podnikateľská sieť) v jednej aplikácii. Čo sa Twitteru týka, ponúka takmer rovnaké funkcie ako TweetCaster (viac účtov naraz, odloženie textu na neskôr, …). Dokonca, táto aplikácia ponúka možnosť uploadovať obrázky naraz na všetky 4 siete.

OBRÁZKY:

VIDEO:

 

QR kód:

Android Market /  AppBrain

4. TweetDeck

Takisto kombinovaný klient, tentoraz však pre Facebook, Twitter, Google Buzz a Foursquare. Počet stiahnutí cez 1,000,000 svedčí o obľúbenosti tejto aplikácie medzi Android fanúšikmi. S touto aplikáciu máte všetky svoje sociálne siete na dosah pomocou 1 dotyku v štýlovom prevedení. Množstvo funkcií je samozrejmosťou. Pre viac informácií môžete navštíviť stránku o tejto aplikácii.

OBRÁZKY:

VIDEO:

QR kód:

Android Market /  AppBrain

Ak aj vy poznáte nejakú aplikáciu podporujúcu Twitter, podeľte sa s ňou aj s nami v komentároch.

7.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+