MojAndroid

Jednoduchá aplikácia Shush!, ktorá je voľne stiahnuteľná na Android Markete zaujala nemálo majiteľov Android zariadení. Aplikácia má 40 KB a aj napriek tomu ma dokázala príjemne prekvapiť. Stáva sa vám, že si telefón nechávate cez noc zapnutý kvôli budíku a v strede noci vás niekto zobudí tým, že vám zavolá? S touto aplikáciou sa vám to už nestane.

Výborný pomocník aj pri pozeraní filmov, počas školy, pohovorov a iných príležitostí, kedy je lepšie mať zvonenie vypnuté. Keď si vypnete zvonenie, automaticky sa objaví okno aplikácie Shush!, ktoré vám navrhne, za akú dobu má byť vaše zvonenie znova zapnuté a na akej úrovni sa znova zapne. Čas môžete nastavovať po 15 minútach až do 12 hodín. Úroveň zvonenia si nastavíte v percentách. Ak si prajete nechať zvonenie vypnuté nastálo, tak zvolíte jednoducho “Keep it off“.V jednoduchosti je krása a to pri tejto aplikácii platí dvojnásobne. Už nikdy si nezabudnete zapnúť zvonenie po schôdzke či škole, pretože váš telefón to urobí sám ! Bez zbytočných povolení funguje ako má. Napadá ma len jedno slovo – vynikajúce!

Verzia OS: Android 2.0 a vyššie

Veľkosť: 40 KB

Hodnotenie: 4,5 z 5

Sťahujte pomocou nasledujúceho QR kódu alebo jedného z odkazov pod ním:

Android Market (web) | Android Market (aplikácia) | AppBrain

Screenshoty:

 

Pre mňa osobne must have aplikácia !

28.3.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+