MojAndroid

Isto si niektorí z vás spomenú na preslávenú éru tzv. tamagotshi, interaktívnych videohier z Japonska. Cieľom bolo postarať sa o vaše zvieratko, splniť mu túžby, želania a v podstate mať vo vrecku svojho elektronického miláčika. Podobnou hrou je aj Talking Ben the Dog a ďalšia séria hier z dielne vývojárov Outfit 7.

Talking Ben the Dog je váš psíček, ktorý sa prispôsobí vašim požiadavkám, nič nepýta, len sa s ním hráte a staráte sa oňho. Môžete mu ponúknuť nápoj, jedlo, zavolať mu alebo sa sním len tak porozprávate, kedy vás Ben trpezlivo a pozorne počúva a opakuje vaše slová a vety. Z komunikácie s ním alebo z telefonického rozhovoru si môžete urobiť video záznam, ktorý môžete zverejniť na sociálnej sieti. Môžete vytvoriť aj zaujímavý video pozdrav alebo vyznanie….

 

Keď sa už budete obaja nudiť pri komunikácii, môžete sa s ním pomaznať, poštekliť ho alebo jednoducho sa s ním pohneváte a „dáte mu po zadku“.

Keď vás obývačka začne nudiť, môžete prejsť do laboratória, kde si môžete vyskúšať niekoľko chemických pokusov, výbuchov, ohňov a rôznych nevydarených pokusov. „Chemikálie“ si môžete priebežne sťahovať z internetu alebo si ich kúpite väčšie množstvo.

Talking Ben the Dog je hra, ktorá je viac menej príjemným spestrením naozaj nudných chvíľ. Hra pobaví, no je to skôr hra na dlhé chvíle ako na pravidelné hranie.

V Android Markete nájdete niekoľko ďalších hier zo série ako je Talking Gina the Giraffe, Talking Tom Cat alebo Talking Santa

Android Market

 

30.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+