MojAndroid

Označenie MôjAndroid.sk TIP udeľujeme len aplikáciám, ktoré sa nám zapáčili na toľko, že ich používame pravidelne alebo sme sa zhodli na tom, že určite stoja za viac ako vyskúšanie. Dnes si od nás titul MôjAndroid.sk TIP vyslúžila aplikácia Minimal Clock Widget. Na svojich Android zariadeniach používame tento widget už dlhšie a preto sa chceme podeliť aj s vami, aby ste si ho mohli užívať rovnako, ako my.

Minimal Clock Widget je veľmi jednoduchý a pritom perfektný widget s digitálnymi hodinami. Dlho sme hľadali ten správny widget s hodinami pre naše zariadenia a po dlhšej dobe sme natrafili na túto nenápadnú aplikáciu od Toma Swartza. Po stiahnutí tejto bezplatnej aplikácie z Google Play Store ju nenájdete medzi nainštalovanými aplikáciami. Dostupná je len ako widget s rozmermi 2×3, čo však už v dnešnej dobe nie je fixný údaj, nakoľko si vieme veľkosť widgetu, či už v natívnom prostredí alebo pomocou launchera, zväčšiť či zmenšiť. Minimal Clock Widget neponúka žiadne pokročilé nastavenia. Jediné, čo si môžete nastaviť je formát času – 12 alebo 24 hodinový. To je trochu škoda, nakoľko by sme privítali aspoň nastavenia formátu dátumu či možnosť zmeny farby, viacerých funkcií sa však možno dočkáme v ďalších aktualizáciách tejto aplikácie. Nateraz sa budete musieť uspokojiť s tým, čo aplikácia ponúka.

   

Ak sa Minimal Clock Widget zapáčil aj vám, neváhajte a stiahnite si ho do svojho Android zariadenia. Na Google Play nájdete túto aplikáciu napríklad pomocou nášho odkazu nižšie, je bezplatná, takže vám nestojí v ceste nič, prečo by ste ju nemali aspoň vyskúšať.

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

24.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+