MojAndroid

Pokiaľ máte množstvo rozličných účtov s rozličnými heslami, je veľmi ťažké zapamätať si všetky bez toho, aby ste si to niekde nezapísali. Čo však spravíte v prípade, ak list papiera zapísaný heslami niekde stratíte?! Zabudnite na papiere či utajené zložky vo vašich PC, kde si ukladáte heslá, ktoré potrebujete. Pokiaľ ste ochotný investovať do vlastnej bezpečnosti 3,50 €, kúpte si na Android Markete aplikáciu mSecure – Password Manager !

Spoločnosť mSeven Software LLC ponúka aplikáciu, ktorá plne nahradí všetky vaše úschovne hesiel. Po obrovskom úspechu v iPhone-och prišla táto spoločnosť aj na trh s Androidmi. Aplikácia uzamkne vaše citlivé údaje ako heslá, prihlasovacie mená, čísla kreditných kariet, PIN kódy či SSN bezpečne vo vašom Androide a tak ich budete mať vždy po ruke, keď ich budete potrebovať.

mSecure môžete synchronizovať so všetkými zariadeniami/PC, ktoré majú rovnomenný program nainštalovaný. Pri zariadeniach s OS Android za licenciu na mSecure zaplatíte len raz. Vaše údaje sú chránené aj v prípade straty alebo odcudzenia zariadenia a dajú sa zálohovať aj obnoviť v každom s vašich zariadení.

Funkcie mSecure:

– Automatické vymazanie dát po určitom počte nesprávnych pokusov o zadanie hesla
– Password Generator pre silné heslá
– 144 farebných ikon pre plnú personalizáciu ikon
– Plná synchronizácia s Windows / Mac OS (oddelená licencia, ktorú treba zakúpiť – 11,14 €)
– Import a export dát z rôznych typov súborov pomocou mSecure
– 256bit Blowfish šifrovanie, ktoré chráni vaše citlivé dáta
– Landscape podpora (možno ju vypnúť)
– Ochrana heslom s “hint” metódou (pokynom)
– Užívateľom nastaviteľné šablóny s neobmedzeným počtom polí
– Integrovaná možnosť hľadania záznamov
– Prostredie s rolovateľnými časťami  hlavičky a zmenou módu zobrazenia záznamov
– Príjemné Android prostredie
mSecure Password Manager
2,4 MB

 

22.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+