MojAndroid

Dnešný diel seriálu MôjAndroid.sk TIP, v ktorom vám predstavujeme zaujímavé Android aplikácie, bude patriť veľmi nápaditej aplikácii GifBoom. Ide o aplikáciu, ktorá vám umožní snímanie vlastných GIF obrázkov, ktoré môžete neskôr zdieľať medzi vašimi priateľmi na sociálne siete. Vy neviete, čo je to GIF obrázok? Prípona .gif patrí animovaným obrázkom zostaveným z niekoľkých snímok, ktoré väčšinou zachytávajú isté fázy pohybu objektu a majú malú veľkosť. Pomocou aplikácie GifBoom si budete môcť zvoliť vlastný objekt záujmu, z ktorého vytvoríte vlastný GIF obrázok viac než jednoducho.

Prostredie aplikácie je intuitívne a ponúka len niekoľko základných tlačidiel. GIF obrázky môžete v tejto aplikácii vytvárať automatickým alebo manuálnym módom, v ktorom budete mať viac času na vlastné naaranžovanie ďalšej snímky. Automatický mód bude snímať obrázky v rýchlosti, akú si určíte v nastaveniach. Snímať môžete na výšku či na šírku, prednou alebo zadnou kamerou a po nasnímaní vlastného GIF súboru si nastavíte rýchlosť “prepínania” snímok. Obrázok si potom môžete uložiť do svojej galérie a po uložení zdieľať vaše dielo s priateľmi na Facebooku, Twitteri, Tumblri či pomocou e-mailu alebo MMS správy jedným dotykom tlačidla. Inšpirovať sa môžete malou galériou GIF obrázkov používateľov GifBoomu a tie najlepšie GIF obrázky si môžete prezrieť na Reddit stránke. Aplikácia nemá žiadne obmedzenia na zdieľanie či vytváranie GIF obrázkov a na Android Markete ju nájdete úplne zadarmo. Tak na čo čakáte? Kliknite na náš widget a vytvárajte vlastné pohyblivé GIF obrázky!

GifBoom: Animated GIF Camera
Tapmojo LLC
Verzia 1.2.1 (8. 2. 2012)
Veľkosť 2,6 MB
2.2+

Zadarmo

Zdroj: 411Droid

13.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+