MojAndroid

Hovoríte si, že máte vysoké faktúry za hovory a sms-ky a neviete čo s tým? My vieme ! Skúste najnovšiu verziu bezplatnej aplikácie Fring, ktorá využíva technológiu VoIP, čo znamená, že na hovory, chat či dokonca aj video hovory už nebudete potrebovať 3G či 4G sieť, ktoré sú mimochodom podporované tiež. Fring umožňuje všetky tieto funkcie pomocou pripojenia na internet, pokiaľ má aj druhá strana nainštalovanú túto aplikáciu. Táto aplikácia je jediná na svete, ktorá podporuje video hovory zadarmo ! (Nie je nutnosťou, aby druhá strana mala nainštalovaný Fring na rovnakom OS, Fring podporuje aj iOS či Nokiu…).

Video hovory

Nie je to žiadny chyták. Pomocou tejto aplikácie naozaj môžete telefonovať aj s videom a dokonca nie len v dvojici! S Fringom môžete volať až 4 naraz ! Samozrejme, že aj s videom. O kvalitu videa sa postará nová technológia DVQ™ (Dynamic Video Quality), ktorá automaticky poskytne najlepšiu možnú kvalitu videa v závislosti od rýchlosti pripojenia.

 

Volanie z Fring-u

Táto aplikácia je výnimočná vo viacerých veciach. Jednou z nich je aj možnosť skontrolovať si “status” priateľa, ktorému sa chystáte práve zatelefonovať a tak máte istotu, že váš hovor bude môcť prijať. Pokiaľ však nebude “online”, nemusíte vešať hlavu. Stačí, ak si kúpite fringOut kredit, s ktorým môžete zatelefonovať na ktorýkoľvek telefón, ako keby ste volali pomocou vášho operátora.

Začiatočné tarify volaní pomocou Fring-u :

-Kanada 0.7c ($)/min 
-USA 0.9c ($)/min
-UK 1.0 c ($)/min
-India 1.2c ($)/min

– Slovensko (mobil) – 8,1 c (€)/min.

– Slovensko (pevné linky) – 1,6 c (€)/min.

– ČR (mobil) – 6,9 c (€)/min.

– ČR (pevné linky) – 1,3 c (€)/min.


 

VIDEO:


 

ODKAZY NA STIAHNUTIE  ↓ ↓  

« Android Market »

« AppBrain »

QR kód:

Info o app.:

Verzia: 3.0.1.5

Podpora OS: Android 1.5 a vyššie, iOS, Nokia, …

Veľkosť: 5,3 MB

Stiahnutí z Marketu: cez 1,000,000

17.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+