MojAndroid

O rozmachu internetových rádií v smartfónoch sme písali už minule a preto to preskočíme. Server YouRadio.cz je českým internetovým rádiom, ktoré už dlhší čas ponúka hudbu šitú na mieru všetkým, ktorí sa rozhodnú navštíviť tento web. Aj toto internetové rádio sa rozhodlo, že svoje rady rozšíri medzi Android fanúšikov a tak dnes máme na svete aplikáciu YouRadio, ktorá nám ponúka hudbu vo viacerých kategóriách a štýloch. O kvalitu hudby sa báť nemusíte, spoločnosť YouRadio pochádza z mediálnej spoločnosti Lagardere Active, ktorá je prevádzkovateľom aj českých rádiových gigantov – Europy 2 a Frekvence 1.

Hudbu pomocou YouRadio môžete počúvať buď podľa žánru, ktorí si sami zvolíte a tých je dostatok – od blues cez disko, pop, rock, metal až po folk. Môžete si taktiež zvoliť počúvanie hudby podľa interpretov, ktorých je momentálne v databáze YouRadia cez 7,000. Jednotlivé skladby môžete hodnotiť a podľa toho vám budú ďalej ponúkané ďalšie skladby. Okrem kvalitnej hudby aplikácia ponúka aj kvalitne spracované prostredie od českých autorov. Služba YouRadio je súčasťou webu o muzike – koule.cz.

YouRadio

Android Market

1,2 MB

v1.0.0

Android 2.1 a vyššie

Zadarmo

Zdroj: mobil.idnes.cz

22.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+