MojAndroid

Aplikácia Smart Screen Off je aplikácia, ktorá zabezpečí používateľovi pohodlné požívanie mobilného telefónu.

Aplikácia funguje na princípe proximity senzora a zabezpečuje vypnutie obrazovky, keď si smartfón vložíte do vrecka, alebo ho jednoducho prevrátite displejom nadol, podobne, ako je to vyriešené pri telefonických hovoroch.

Aplikácia má spúšťacie tlačidlo v podobe ikonky, ktorou môžete aplikáciu aktivovať alebo deaktivovať.

 

Vývojár sa na stránke svojej aplikácie Smart Screen Off na Google Play (strarý Android Market) vyjadril, že pri vývoji bol inšpirovaný neustálym vypínaním obrazovky na svojom novom Galaxy Nexus , ktorý „nemá na prednej strane žiadne fyzické tlačidlo, a tak bolo ťažké stále ťažké stláčať tlačidlo na vypnutie aj vďaka rozmerom telefónu. Potreboval som teda spôsob, ako vypnúť obrazovku zakaždým, keď som si dal telefón do vrecka a aktivovala sa vždy, keď som telefón vytiahol.“

V Google Play Store nájdete aj PRO verziu, ktorá umožňuje napríklad pridať časovač a iné doplnkové funkcie.

Musíme skonštatovať, že Smart Screen Off je zaujímavá, jednoduchá a účinná aplikácia. Počas jej vyskúšania nám na Samsung Galaxy S II fungovala bezchybne.

Zdroj, foto, video: Google Play, YouTube

 

Inteligentní Screen Off LITE
AndroidHD
Verzia 1.2 (24. 2. 2012)
Veľkosť 34 kB
1.0+

Zadarmo

 

Inteligentní Screen Off PRO
AndroidHD
Verzia 1.3 (4. 3. 2012)
Veľkosť 79 kB
1.5+

0,99 €

7.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+