MojAndroid

Spoločnosť Google, ktorú určite netreba samostatne predstavovať, umiestnila na Android Market pred 3 dňami novú aplikáciu – YouTube Remote. Ide o výborný nápad, ako spraviť zo svojho Android zariadenia ovládač pre internetovú službu YouTube (tiež od Google, ak to niekto náhodou nevie). YouTube Remote dokáže ovládať vás počítač alebo TV s internetom, čo je veľmi pohodlné a svoje videá takto budete môcť ovládať z akéhokoľvek miesta vo svojom byte a nie len v ňom. Ak sa u vás doma nachádzajú ľudia, ktorí majú takisto nainštalovaný YouTube Remote, môžete ich spárovať s vašou TV či počítačom, čím získajú rovnaké práva, na správu videí v tejto službe, ako vy. Ako spárovať vaše či iné zariadenie so službou YouTube? Tu je krátky návod:

  • navštívte stránku youtube.com/leanback na svojom počítači alebo TV s internetom
  • z menu vyberte My YouTube
  • zvoľte možnosť Pair with mobile device (Párovať obrazovku s mobilným zariadením)
  • pomocou vášho zariadenia zoskenujte QR kód a zadajte kód párovania
  • vaše zariadenie by malo ukázať medzi pripojenými

Z vášho zariadenia môžete videá nielen prepínať, ale aj vytvárať nové playlisty, vyhľadávať videá, upravovať playlisty či prehrať odporúčané videá. Po spustení videa cez YouTube Remote sa nezobrazí klasická služba YouTube, ale špeciálna obrazovka, ktorá bude videá prehrávať na celej obrazovke vášho Androidu, PC či TV s internetom. Čo viac dodať? Stiahnite si aplikáciu YouTube Remote zadarmo z Android Marketu pomocou nášho widgetu nižšie a užívajte si pohodlnosť pri prepínaní YouTube videí prostredníctvom vášho Androidu!

YouTube Remote
Google Inc.
Verzia 3.0.1 (11. 1. 2012)
Veľkosť 2,9 MB
2.0+

16.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+