MojAndroid

Mnoho z vás live pozadia odcudzuje. Myslíte si, že vybíjajú batériu, spomaľujú chod telefónu či inak znepríjemňujú prácu s vašim Androidom. Stále sa však nájde niekoľko jedincov, ktorých tieto aspekty nezaujímajú a nechajú sa uchvátiť krásou a extravaganciou live pozadí. Ja osobne som používal live pozadie na HTC Evo 3D pri jeho testovaní a bol som ním nadšený. Dnes vám prinášam výber 9 live pozadí ktoré majú spoločné dve veci- autora a fakt, že sú zadarmo. Autor na Android Markete vystupuje pod pseudonymom maxelus.net, ktorého stránka je rovnomenná. Všetky live pozadia sú optimalizované aj pre tablety. Poďme si ich teda predstaviť!

Ice Galaxy

Ide o tmavšie live pozadie, ktoré je charakteristické modrými a červenými galaktickými hmlovinami, ktoré spolu predstavujú akúsi ľadovú galaxiu. V popredí lietajú stovky hviezd…

Android Market

Vortex Galaxy

Tentokrát sa farby zmenili na modrú a oranžovú, ktorá prechádza až do hnedej. Takisto ide o tmavšie live pozadie. Občas nájdete aj zelené škvrny, ktoré predstavujú časť tejto farebnej galaxie. Však posúďte sami.

Android Market

Inferno Galaxy

Toto pozadie je charakteristická horiaca galaxia. S počtom stiahnutí cez 1,000,000 sa radí toto oranžovo-čierne pozadie medzi veľmi obľúbené.

Android Market

Shadow Galaxy

Live pozadie s jemnými farbami do oranžovej či svetlomodrej farby. Používa ho viac ako 1,000,000 ľudí a preto by ste sa taktiež mohli stať spokojným používateľom tohoto galaktického pozadia.

Android Market

Twisted Colors

Ďalšie zo zaujímavých live pozadí. Ako z názvu vyplýva, ide o meniace sa farby, ktoré ako keby vychádzali z jedného bodu a rotovali sa do akéhosi kruhu. Posúďte sami podľa videa. Takisto veľmi obľúbené pozadie.

Android Market

Symphony of Colors

Ide o live pozadie, ktoré je symfóniou farieb, ako z názvu vyplýva. Pohybom prsta po displeji donútite toto farebné spektrum k pohybu a zmene veľkosti. Plusmi sú nízke nároky na procesor a pamäť.

Android Market

Crazy Colors

Pozadie, ktoré pripomína oheň, ktorý sa mení v rôzne farby. Po dotyku sa mení rýchlosť a farba tohoto krásne live pozadia. Nechajte sa uniesť farbami a odreagujte sa pri pohľade na toto pozadie.

Android Market

Rays of Light

Jemné prúdenie svetelných lúčov rôznych farieb, ktoré ukľudňuje a hladí dušu. Poteší hlavne ľudí, ktorí majú život plný stresu a aspoň pri pohľade na displej svojho smartfónu sa môžu upokojiť.

Android Market

Hearts

Na koniec jedno pozadie pre zaľúbené duše. Toto pozadie ocení zrejme hlavne nežnejšie pohlavie, keďže sa na displeji po odblokovaní zobrazí množstvo farebných srdiečok. Pre chlapcov sa nájdu zelené srdiečka s motívom futbalovej trávy.

Android Market

Tak čo? Stiahnete si aj vy niektoré z týchto live pozadí? Napíšte nám v komentári, ak poznáte ešte nejaké pekné live pozadie, aby sme predišli zbytočnému hľadaniu ;)

31.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+