MojAndroid

Mnohí z nás si denne čítajú e-maily v práci, doma či počas jazdy domov práve na svojom Androide. Hoci sa vo vašom telefóne či tablete určite nachádza nejaký predinštalovaný e-mailový klient, prinášame vám výber 5 najlepších e-mailových klientov, ktoré ste ako predinštalované vo svojom zariadení nenašli, aby sme zvýšili produktivitu vašeho Android zariadenia! Pozrite si nasledovné krátke recenzie a vyberte si tú správnu aplikáciu, ktorá bude denne spravovať vaše e-maily a pomáhať vám v práci s nimi či už doma alebo na pracovisku.

 

MailDroid

Ide o bezplatnú aplikáciu pre správu e-mailov, bohužiaľ s reklamami. Pro verzia tejto aplikácie je však reklám zbavená. Položme si však otázku, či ste ochotný za odstránenie reklám zaplatiť 12,67 € ?! MailDroid je však aplikáciou, ktorá je schopná zvládnuť vaše e-mailové potreby hravo – okamžité tlačenie oznámenia, IMAP, POP3, Webdav, podpora Exchange 2003 & 2007, vyhľadávanie, kontrola pravopisu, uloženie príloh na SD kartu, ochrana heslom, widget, podpora viacerých účtov naraz, nastavenia písma a iné funkcie sú tým, čo túto aplikáciu charakterizuje.

Android Market

AppBrain

2,2 MB

 

Exchange

Táto aplikácia by mala zaujať hlavne fanúšikov OutLook a Microsoft Exchange. Okrem toho, že synchronizuje dáta s vašim OutLookom v PC, čím získate jednoducho vaše kontakty, kalendár a úlohy, podporuje aj IMAP, POP3 a Webdav nastavenia či sa dokonca aj integruje s kontaktmi vo vašom telefóne či Exchange (čo dokáže minimum Exchange aplikácii). Technická podpora je obrovská, obsahuje aj widgety pre kalendár, e-maily či poznámky, dáta kopíruje v prípade potreby na SD kartu, podporuje ochranu heslom a 365 webových serverov. Podporuje všetky verzie Androidu, vrátane tabletov.

Android Market

AppBrain

4,7 MB

 

K-9 Mail

Bezplatný e-mailový klient, ktorý spĺňa všetky požiadavky, ktoré od takéhoto klienta očakávate. Podporuje nastavenia pre IMAP, POP3 aj Webdav, vyhľadávanie, synchronizáciu s viacerými zložkami, označovanie, evidenciu, podpisy, bcc-self či ukladanie e-mailov na SD kartu. Ide o jeden z obľúbených klientov, ktorý viacero stránok odporúča vďaka komplexnosti a jednoduchosti. Podporuje všetky verzie OS Android.

Android Market

AppBrain

2,0 MB

 

Yahoo! Mail

Ide o jednoduchého Yahoo! e-mail klienta, ktorý slúži výhradne na správu Yahoo! účtu. Môžete spravovať viac Yahoo! účtov naraz, prezerať si fotografie priamo v e-maily, posielať a príjmať prílohy, používať emotikony, vyhľadávať alebo triediť do zložiek.

Android Market

AppBrain

2,3 MB

 

Gmail

Ako sa zvykne vravieť – to najlepšie na koniec! Gmail je najlepším e-mailovým klientom na Android, avšak, potrebujete Gmail účet alebo účet Google Apps. Ak však máte jeden z týchto účtov, môžete si užívať najlepšie spracované prostredie plné intuitívneho ovládania, jednoduchosti a množstva nastavení. Automatická aktualizácia e-mailov priamo v telefóne, notifikácie, spravovanie niekoľkých účtov naraz, rýchlosť, vyhľadávanie, prístup k synchronizovaným mailom offline, konverzácie, hodnotenie, označovanie a mnoho iných užitočkých funkcií je to, čo z tohoto klienta robí jednotku medzi správcami elektronickej pošty!

Android Market

AppBrain

2,1 MB

 

Ak používate e-mailového klienta, ste s ním spokojní a nenachádza sa na našom zozname, radi si prečítame váš tip v komentári.

Zdroj: AndroidTapp.com

29.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+