MojAndroid

Prinášame vám vyhodnotenie našej minulotýždňovej súťaže o navigáciu Sygic Aura. Pravidlá súťaže boli jednoduché, stačilo nám napísať, prečo by sme mali jednu z troch navigácií Sygic Aura dostať práve vy. Celkovo sme dostali skoro 170 odpovedí a tak nám samozrejme chvíľu trvalo, kým sme si ich všetky poctivo prečítali a vyhodnotili tie najlepšie. Sme však veľmi radi, že ste sa až toľkí do našej súťaže zapojili a ukázali ste, akí ste kreatívni, originálni a vtipní zároveň.

Porota v zložení zástupcov zo spoločnosti Sygic a redaktorov portálu MojAndroid.sk nakoniec vybrala tieto tri odpovede.

“….protože dítě, které již mám na cestě nemůžeme nechat zabloudit cestou do porodnice.”

Josef F.

“mi možno pomôže nájsť životnú lásku :)))”

Peter H.

“1.lebo som mal včera narodeniny
2. lebo chlap má vždy vedieť, kde je sever”

Steve

Výhercom srdečne gratulujeme a všetkým zúčastneným ešte raz ďakujeme. Veríme, že budú ešte príležitosti aj na ďalšie súťaže.

Výhercov budeme následne kontaktovať mailom ohľadne odovzdania ceny – navigácie Sygic Aura v hodnote 70 EURO.

Ak chcete byť informovaní o aktuálnych novinkách od spoločnosti Sygic, jednoducho ich sledujte na Twitteri alebo sa pridajte medzi ich fanúšikov na Facebooku.

 

16.3.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+