MojAndroid

Android fanúšikovia a čitatelia stránky MojAndroid.sk, chceme sa s vami podeliť o výbornú správu: po niekoľko týždňových prípravách a po odporúčaniach a žiadostiach z vašej strany (emailom alebo cez hodnotenie stránky) sme dnes oficiálne spustili Android fórum beta verziu (áno, teraz je cool všetko nové volať beta verzia :-).

 

Kedže sa jedná o beta verziu, rozhodli sme sa osloviť najprv našich beta testerov. MojAndroid beta tester má možnosť sa podieľať na testovaní nových Android aplikácií, hier (ešte oficiálne nezverejneným) a vylepšení na našej stránke. Svojim prístupom a testovaním sa tak podieľajú na zlepšovaní a zdokonaľovaní Android  Ak máte záujem byť súčasťou testovacieho tímu stačí sa jednoducho prihlásiť cez tento formulár. My vás budeme následne kontaktovať s podrobnejšími informáciami.

Pre všetkých ostatných sprístupníme novú stránku už čoskoro.

 

25.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+