MojAndroid

Popularita a záujem o operačný systém Android rastie aj na Slovensku. Odrazilo sa to aj na popularite našej stránky, návštevnosť pokorila pomyselnú hranicu 1000 návštev za jeden deň. Pri tejto príležitosti by sme chceli pozvosloviť všetkých Android nadšencov, ktorí majú chuť a záujem podielať sa na tvorbe obsahu tejto stránky. Ak radi píšete, máte zaujímavé tipy na Android hry a aplikácie, o ktoré sa chcete podeliť aj s ostatnými, určite sa nám ozvite.

Hľadáme nových Android nadšencov/redaktorov/bloggerov

Ak máte záujem písať o svojom Androide, napíšte krátky e-mail na adresu mojandroidsk@gmail.com, niečo o sebe a ktorej oblasti OS Android sa najradšej venujete. Môžu to byť novinky  o nových zariadeniach, ktoré plánujú výrobcovia spustiť na trh. Môžete mať zaujímavé tipy na Android hry alebo cool aplikácie. Prípadne by ste si radi vyskúšali najnovší Android telefón (to už zabezpečíme my :) )a napísali o ňom recenziu. Zaujímavých tém je veľa, kreativite sa medze nekladú. Samozrejme, najlepšie články čaká aj odmena :-)

Vložte si odkaz na svoju web stránku

Ak máte vlastnú web stránku alebo blog, môžete vyjadriť svoju priazeň vložením linku na stránku MojAndroid.sk:

Alebo možete vložiť link spolu s logom MojAndroid.sk:

Ako sa Vám páči MojAndroid.sk?

Na záver by sme radi počuli Váš názor na stránku. V komentároch môžete v krátkosti napísať, čo sa Vám na stránke najviac páči, prípadne nepáči a o ktorých témach by ste chceli viac alebo menej čítať. Tu je naša ponuka:

– novinky o nových telefónoch a aplikáciách
– recenzie Android zariadení
– Android aplikácie
– hry pre Android
– slovenské hry a aplikácie pre Android
– porovnania Android telefónov
– Android tablety
– súťaže o púzdra a cyklistické tričká Team HTC – Columbia
– tipy pre začínajúcich programátorov
– rozhovory s vývojármi Android aplikácií
– ďalšie témy

Nezabudnite nám dať svoj “Like/Páči sa mi” na Facebooku, prípadne nás sledovať na Twitteri alebo cez RSS.

Tím stránky MojAndoid.sk

12.8.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+