MojAndroid

Sme Android fanúšikovia, a my v MojAndroid.sk veríme, že vytrvalou prácou a nadšením dokážeme veľa vecí. Naše úsilie sa postupne začína vyplácať a po 4 mesiacoch sme opäť prekročili ďalšiu zaujímavú hranicu v návštevnosti webu: 200,000 návštev mesačne. Ďakujeme všetkým čitateľom za priazeň a návštevy, a ako odmenu sme pre vás pripravili 200 Android tričiek zadarmo. Dobré, však? :)

Sútaž o 200 Android tričiek

Spolu s našimi partnermi Shark Computers a Prestigio sme si pre vás pripravili súťaž o 200 Android tričiek.

Trvanie súťaže od 1.8. do 31.8.2011. Súťaž je ukončená.

Zapojiť sa do súťaže je veľmi jednoduché:

1. zaregistrujete sa do nášho systému noviniek: MojAndroid newsletter

(Ak ste už zaregistrovaní v našom systéme, automaticky ste zaradení do žrebovania o Android tričká)

To je všetko. Potom už len musíte čakať, či vás vyžrebujeme. Ak budete mať šťastie, príde vám výherný e-mail, potom už len stačí vybrať si obľúbené Android tričko a zvoliť si, v ktorej predajni Shark Computers si tričko osobne prevezmete. Úplne jednoduché :)

Čo je to ten MojAndroid newsletter?

MojAndroid newsletter je systém Android noviniek a súťaží, ktoré vám budeme posielať do vášho e-mailu.

Prečo sa registrovať?

1. Ceníme si našich stálych čitateľov a všetkých Android fanúšikov.

Chceme odmeniť našich pravidelných čitateľov, ktorí sa zaregistrovaním do nášho MojAndroid Newsletter systému, stanú našimi VIP členmi. Týmto spôsobom sa automaticky zaraďujú do všetkých našich súťaží.

(Tento princíp odmeňovania pravidelných čitateľov sme uplatnili aj pri našich narodeninových súťažiach, kde sme suťažili 4 týždne o iný telefón. Kto sa prihlásil už prvý týždeň, mal najvačšiu šancu vyhrať a bol v žrebovaní o všetky 4 telefóny).

A odteraz budete stále informovaný o novinkách a súťažiach na vašej obľúbenej stránke MojAndroid.sk :)

 

Žrebovať budete VY: 20 dní x 10 tričiek

Počas mesiaca august vyžrebujeme 200 výhercov Android tričiek. Žrebovať budeme vždy po 10-tich tričkách. Spolu za 20 dní vyžrebujeme 200 výhercov. Výhercov budeme kontaktovať vždy e-mailom a zoznam uverejníme aj na webe.

Ako ste už pravdepodobne zvyknutí, ako komunitný portál sa snažíme vždy do žrebovania zapojiť aj vás. A tak tomu bude aj tentokrát. Žrebovanie bude vždy náhodné a žrebovať víťazov budete práve VY. Kedykoľvek sa vás môžeme opýtať na 10 náhodných čísel, ktoré následne porovnáme s našou databázou registrovaných. A vyhlásime výhercov. Upozornenie: každý čitateľ môže vyhrať len jedno Android tričko za celú súťaž.

Sledujte preto pozorne tieto naše profily: Google+, TwitterFacebook a MojAndroid blogy. Áno, môžete očakávať aj krátku správičku na blogu.

 

Ďakujeme za vašu priazeň.

MojAndroid.sk tím

 

1.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+