MojAndroid

 

Oslavujeme 1.narodeniny a začíname naše súťaženie symbolicky: vyhrajte obľúbený telefón LG Optimus One. Stačí vyplniť krátky formulár, odpovedať na pár otázok a následne budete zaradení do žrebovania o nový telefón od spoločnosti LG.

Mobilný telefón P500 Optimus One – Objavujte svet okolo seba

LG Optimus One P500 je optimálnym partnerom pre nevšedné zážitky. Ako jeden z prvých mobilných telefónov využíva pre svoj rýchly a plynulý chod najnovšiu verziu operačného systému Android 2.2 Froyo, ktorý sebou prináša revolučný funkcie ako je vyhľadávanie hlasom, rozpoznanie predmetov na fotografiách a ešte máte možnosť vybrať z 200 000 aplikácií na Android Market. Optimus One je všestranný chytrý telefón, ktorý vás pomocou GPS a navigácie dovedie na miesto určenia a ešte si môžete užiť svojich priateľov na Facebooku cez Wi-Fi. S kvalitným 3 MPx fotoaparátom neprídete o váš jediný zážitok.

 

Súťaž o LG Optimus One

Ak chcete vyhrať nový LG Optimus One, stačí vyplniť tento formulár a odpovedať na otázky, ako vylepšiť stránku MojAndroid.sk o informácie, ktoré vás najviac zaujímajú. Takáto spätná väzba je pre nás dôležitá pre zlepšovanie kvality obsahu a funkčnosti webovej stránky. Súťaž potrvá do nedele 8.5. do 24.00 hod a v utorok vyžrebujeme jedného šťastného výhercu.

3.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+