MojAndroid

Vážení čitatelia, ako už viete, náš portál MojAndroid.sk oslavuje 1.narodeniny a za sebou máme už dve súťaže o Android telefóny – LG Optimus One a Sony Ericsson Xperia X8. Tento týždeň sme si pre vás pripravili ďalšiu lahôdku, spoločnosť HTC nám do súťaže k prvému výročiu stránky MojAndroid.sk venovala novinku HTC Desire S.

Opäť stačí len vyplniť krátky formulár, odpovedať na pár otázok o stránke MojAndroid.sk, vyplniť svoje hodnotenie a následne budete zaradení do žrebovania o nový telefón HTC Desire S. Všetci čitatelia, ktorí už odpovedali na náš dotazník a povedali nám svoj názor v súťaži o telefóny od LG a Sony Ericsson sú automaticky zaradení do žrebovania aj o HTC Desire S.

Výhercu telefónu Sony Ericsson Xperia X8 vyžrebujeme zajtra večer.

HTC Desire S


HTC Desire S je nástupcom úspešného smartfónu HTC Desire. Nový Desire S bol predstavený verejnosti na tohtoročnej výstave CES. Novinka prináša oproti staršiemu modelu niekoľko dôležitých inovácií v oblasti hardvéru ale aj softvéru. S Desire S sa môžete tešiť z prítomnosti najnovšieho Androidu 2.3 s aktuali­zovaným prostredím HTC Sense, ktorá je v tomto prípade vo verzii 2.1. Celý systém je poháňaný procesorom Qualcomm Snapdragon 8255 s taktom 1GHz spolu s pamäťou RAM o kapacite 768MB. Dostatočný výkon pri hrách zabezpečí grafickýčip Adreno 205.

Súťaž o HTC Desire S

Ak chcete vyhrať tento nový smartfón Desire S, stačí vyplniť tento formulár a odpovedať na otázky, ako vylepšiť stránku MojAndroid.sk o informácie, ktoré vás najviac zaujímajú. Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

Vážime si našich stálych čitatelov a všetkých, ktorí už odpovedali. Preto sú automaticky zaradení do žrebovania aj o telefón HTC Desire S. Znamená to, že ak ste vyplnili náš dotazník hneď prvý týždeň, nemusíte dotazník už vypĺňať, zúčastníte sa žrebovania o 3 telefóny. A pripravených máme ešte niekoľko ďalších zaujímavých cien :-)

HTC logo AndroidSúťaž o HTC Desire S trvá od pondelka 16.5.2011 do nedele 22.5.2011 do 24.00 hod. Následne  v utorok 24.5.2011 vyžrebujeme šťastného výhercu HTC Desire S. Telefón do súťaže venovala spoločnosť HTC. Ďakujeme.

 

Update: súťaž o 3x navigáciu Sygic Aura pre Android

Tento týždeň súťažíme so spoločnosťou HTC aj tri navigácie Sygic Aura, ak sa chcete zúčastniť, kliknite chcem vyhrať navigáciu Sygic Aura.

16.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+