MojAndroid

Oslava prvých narodenín je v plnom prúde a tento týždeň oslavujeme so spoločnosťou Samsung, ktorá do súťaže venovala telefón Samsung Galaxy Gio. Stačí len vyplniť krátky formulár, odpovedať na pár otázok o stránke MojAndroid.sk, vyplniť svoje hodnotenie a následne budete zaradení do žrebovania o nový telefón Samsung Galaxy Gio. Všetci čitatelia, ktorí už odpovedali na náš dotazník a povedali nám svoj názor v predchádzajúcich súťažiach o telefóny od LG Optimus One, Sony Ericsson Xperia X8  a HTC Desire S sú automaticky zaradení do žrebovania aj o Galaxy Gio.

Samsung Galaxy Gio


Samsung GALAXY Gio so svojím nadčasovým dizajnom a vylepšenými funkciami na pripojenie k sociálnym sieťam je dokonalým prístrojom pre štýlových mladých profesionálov, ktorí chcú byť neustále v spojení s okolitým svetom. V názve Gio, ktorý je odvodený z talianskeho výrazu pre „klenot“, sa okrem toho odráža odolnosť a dokonalosť prevedenia s 3,2-palcovým HVGA displejom. Samsung GALAXY Gio v sebe snúbi inteligenciu a krásu. Poteší užívateľov, ktorí túžia po šikovnom telefóne, ponúkajúcom to najlepšie z oboch týchto svetov.

Súťaž o Samsung Galaxy Gio

Ak chcete vyhrať nový smartfón Galaxy Gio, stačí vyplniť tento formulár a odpovedať na otázky, ako vylepšiť stránku MojAndroid.sk o informácie, ktoré vás najviac zaujímajú.

Vážime si našich stálych čitatelov a všetkých, ktorí už odpovedali. Preto sú automaticky zaradení do žrebovania aj o tento telefón. To znamená, že ak ste už vyplnili náš dotazník pri predchádzajúcich súťažiach, nemusíte dotazník už vypĺňať, zúčastníte sa žrebovania automaticky.

Samsung logoSúťaž o Samsung Galaxy Gio trvá od pondelka 23.5.2011 do nedele 29.5.2011 do 24.00 hod. Následne  v utorok 31.5.2011 vyž­rebujeme jedného šťastného výhercu Samsung Galaxy Gio. Telefón do súťaže venovala spoločnosť Samsung. Ďakujeme.

 

Meno výhercu telefónu HTC Desire S oznámime zajtra.

23.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+