MojAndroid
Redakcia 7.5.2017

MojAndroid.sk oslavuje 7. narodeniny! Už sedem rokov vám prinášame nielen aktuálne novinky zo sveta Androidu a technológií, ale aj zaujímavé reportáže, recenzie či testy. Za posledných 7 rokov sme pre vás napísali už viac tisíce zaujímavých článkov a stovky recenzií.

Tvoríme Android online komunitu

Na webe sme za tento čas urobili veľa zmien a okrem dizajnových noviniek, sme pre vás sprístupnili napríklad aj katalóg zariadení, v ktorom nájdete parametre a cenový prehľad aktuálne dostupných smartfónov. Súčasťou katalógu sú aj používateľské recenzie, ktorých je aktuálne už viac ako 1700. Android Bazár pomáha čitateľom predať a výhodne kúpiť používané Android smartfóny. Práve tie na základe osobných skúseností, pomáhajú používateľom pri rozhodovaní o kúpe alebo nekúpe konkrétneho zariadenia. So svojimi problémami a žiadosťou o radu sa môžete vždy obrátiť na ľudí z Android fóra.

Raňajky v redakcii :)

Zabudnúť nemôžeme ani na FOTOmániu, kde nájdete priestor pre nahrávanie fotografií vytvorených smartfónmi. Každý týždeň robíme výber tých najlepších záberov, z ktorých autora jedného z nich odmeňujeme aj Android Tričkom podľa vlastného výberu.

Stretávame sa s čitateľmi aj osobne

Okrem písania a rozširovania funkcií nášho webu pre vás každoročne organizujeme aj obľúbené stretnutia Android Roadshow. Práve tu si môžete vyskúšať tie najnovšie zariadenia s Androidom, či vyskúšať si, aké to je zahrať sa vo virtuálnej či rozšírenej realite. Tento rok sme navštívili už Košice a najbližšie sa chystáme do Bratislavy a to už 20. mája. Registrácia aj vstup je zadarmo.

Okrem stretnutí Roadshow organizujeme aj súťaž o najlepšie slovenské aplikácie Android Code, či najväčšiu anketu na Slovensku Android Roka, v ktorej si Slováci vyberajú tie najlepšie zariadenia za uplynulý rok. No a tu najlepšiu banku vyberáme v ankete SmartBanka.

Ďakujeme za priazeň

Náš web by nebol tam kde je dnes bez vás, naších čitateľov. Preto ďakujeme za každú vašu návštevu, pozitívne odozvy, ale aj konštruktívnu kritiku, ktorá nás núti stále sa zlepšovať.

Ako vďaku sme sa preto rozhodli, že pri príležitosti našich 7. narodenín, usporiadame pre vás aj súťaž. V nej budete môcť vyhrať hodnotné ceny. Už čoskoro zverejníme súťaž o iRobot Roomba a Braava Jet, vyhrať budete môcť aj smartfóny Sony Xperia X CompactHTC U UltraHuawei P10 LiteLenovo Moto G5 a ďalšie ceny.

 Nový formát – VLOGY Redakcie

Portál oslavuje sedem rokov a my sme sa rozhodli, že chceme čitateľom ponúknuť viac videí a informácií aj zo zákulisia, pretože si myslíme, že to môže tiež obohatiť obsah na webe a vieme takto aj intenzívnejšie s vami, čitateľmi, komunikovať. Aktuálne sú už dva vlogy online, môžete si ich pozrieť priamo na našom YouTube kanále alebo v týchto článkoch:

 

 

7.5.2017
 • Joe

  Všetko naj a veľa úspechov v práci aj v osobnom živote ;-)

  • Michal Chabada

   Ďakujeme veľmi pekne. Podobne želáme všetko dobré :-)

 • Rootko

  Hepi brzdej prajem a tiež kopec úspechov ;)

  • Harry

   Dakujeme :)

 • Qvas

  Pripajam aj svoje vsetko naj celej redakcii ☺

 • Miroslav Kukula

  Prajem všetko najlepšie k narodkám.. A držím palce, nech sa vám darí naďalej

 • LaBrie

  Nuz ked je to vyrocie, tak Vam vsetkym prajem len to najlepsie, vela dobrych napadov na nove clanky a nech sa dari aj nadalej v tejto zaujimavej praci.

 • KalichVydra

  Všetko najlepšie :-)

 • Jan

  Vsetko najlepsie

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+