MojAndroid

Tento týždeň sme oficiálne spustili MojAndroid.sk blogy majú za sebou prvý týždeň úspešnej prevádzky. Tešíme sa z článkov, ktoré ste vy, Android fanúšikovia, napísali o svojich Android zariadeniach, obľúbených aplikáciách, hrách a o všetkom, čo súvisí s Androidom. Rozhodli sme sa k písaniu povzbudiť aj ďalších blogerov malou súťažou a tričko Android family z nášho eshopu.

Súťaž prebieha dnes (sobota) a zajtra, sú do nej zapojené články napísané tento týždeň (27.6.-2.7.), a výhercov oznámime v pondelok alebo v utorok. Za články môžete hlasovať pomocou malých Androidkov na konci článku:

…alebo kliknutím na Facebookový “I Like” button:

Ak máte záujem stať sa blogerom, vytvorte si svoj vlastný účetnapíšte prvý článok. Chceme vás aj touto cestou povzbudiť, aby ste napísali aj o jednoduchých veciach, ktoré sa vám podarili s vašim Android telefónom. MojAndroid blogy nie sú iba priestorom pre recenzie a návody, ale aj pre užitočné drobnosti, vaše postrehy, úspechy, a podobne. Všetky Môj Android blogy nájdete na tejto adrese.

2.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+