MojAndroid

Pre všetkých čitateľov stránky MojAndroid.sk sme v rámci 5. narodenín pripravili opätovné spustenie blogov na našich stránkach. Pravdepodobne ste si už všimli novú sekciu Blogy v hornej lište na každej podstránke MojAndroid.sk. Každý má vďaka tomu možnosť vyjadriť svoj názor na Android zariadenia, aplikácie, hry alebo sa môže podeliť o návod ako modifikovať svoje zariadenie vylepšeniami, ktoré bežne nie sú dostupné. Samozrejme, tém je mnoho a záleží len na vás, s akým článkom sa podelíte s našimi čitateľmi.

Snímka_obrazovky_2015-05-10_o 12_11_58

Ako sa zaregistrovať?

Registrácia nového blogera je skutočne jednoduchá. Stačí sa registrovať v postrannom paneli na stránke MojAndroid.sk/blogy. Po úspešnom vytvorení vlastného účtu sa dostanete do blogerskej časti stránky, kde môže začať s písaním prvého článku. Pripomíname, že používatelia, ktorí sa v minulosti zaregistrovali a prispievali svojimi autorskými článkami, sa nemusia znova registrovať. Odporúčame tiež prečítať podrobný návod ako publikovať článok.

MojAndroid blogy
Pole pre registráciu do blogov

Pre koho sú blogy určené?

MojAndroid blog si môže vytvoriť každý, kto má chuť písať a podeliť sa o svoje skúsenosti a dojmy so svojím Android telefónom. Blog sme pripravili pre všetkých vás, ktorí by ste radi písali o Android zaujímavostiach, vašich skúsenostiach s Android telefónmi a Android aplikáciami alebo sa len tak podelili s ostatnými o tom, na čo používate svoj Android telefón, resp. tablet. Nebránime sa ani iným témam, ktoré súvisia s mobilnými zariadeniami všeobecne.

Prečo MojAndroid blogy?

Prečo sme znova spustili vlastné blogy? V dotazníkoch, na sociálnej sieti ale aj v mailoch sme v posledných mesiacoch zaznamenali zvýšený záujem o písanie článkov o Androide práve na našom webe. Naši čitatelia nám posielali vlastné recenzie a chceli prispievať na našu stránku. Preto sme sa rozhodli im vyhovieť a službu sme znova aktivovali.

Šanca pre prvých blogerov!sygic-gps-navigacia-svet

Písanie dobrých príspevkov samozrejme nebude bez odmeny. Autor najčítanejšieho príspevku zo sekcie blogy, ktorý bude uverejnený v priebehu aktuálneho mesiaca máj, bude odmenený plnohodnotnou navigáciou Sygic. Podobné akcie budeme pre autorov uvádzať každý mesiac.

Pravidlá pre blogerov

 1. MojAndroid.sk Blogy sú pre všetkých Android fanúšikov, ktorí majú záujem písať o Androide, mobilných technológiách a softvéri pre smartfóny a tablety. Príspevky, ktoré sú v rozpore s týmito témami budú vymazané.
 2. Blogeri píšu do svojho blogu len príspevky, ktoré nie sú v rozpore so zákonom a dobrými mravmi a nijako neporušujú autorské právo. Stránka MojAndroid.sk nepreberá zodpovednosť za obsah jeho príspevku.
 3. Bloger vystupuje na blogu pod svojim menom a priezviskom, prípadne svojim nickom/prezývkou.
 4. Bloger berie na vedomie, že v blogu nie je priestor na reklamu, ani na otvorenú, ani na skrytú. Je zakázané priame alebo nepriame propagovanie konkrétneho výrobku alebo služby, z ktorej by mal bloger prospech. Ak máte záujem o reklamu, kontaktujte nás.
 5. Bloger umiestnením príspevku na svojom blogu automaticky dáva súhlas s jeho využitím na stránkach www.MojAndroid.sk. Redakcia MojAndroid.sk má možnosť odmeniť najlepších blogerov zaujímavými cenami.
 6. Bloger má právo na technickú podporu zo strany administrátora MojAndroid.sk. Redakcia zároveň zaručuje blogerovi, že zamedzí vstup tretej osoby do jeho blogu.
10.5.2015
 • serious-man

  Tá reklama sa berie tak aby som Z toho nemal prospech ja nie? Môžem niečo napísať napr. O Samsungu a alebo HTC a nebude to reklama.

  • MichalChovanak

   Samozrejme, môžeš písať všetko o mobilných technológiách, no nesmie to byť žiadna forma reklamných materiálov, ako sú PR články a podobne. Môžeš písať o akomkoľvek zariadení :)

   • serious-man

    Ďakujem :) len som sa chcel uistiť

 • retep15

  presne na toto som čakal!!! nech sa páči, moja prvá recenzia :) https://www.mojandroid.sk/blogy/google-nexus-7-kral-tabletov/

  nie som síce žiadny spisovateľ, ale aspoň som to skúsil :)

  • Lukas Vyletel

   akoze super, pis ked ta to bavi, ale trochu mi usla pointa recenzie na tablet, ktory sa uz nepredava, maximalne ak od niekoho pouzivany a uz je 3 roky stary…. Skus radsej take veci, ktore su aktualne aj teraz ;-) Napr aplikacie… aj staru aplikaciu ma zmysel orecenzovat, lebo ta aplikacia je stale aktualna aj dnes a ludia ju mozu pouzivat a mozno o nej nevedia. Obzvlast platene aplikacie ludi budu zaujimat, aby vedeli, ci im stoji za to, zaplatit si za ne

   • retep15

    Ďakujem za názor :) teraz robím recenzie na zariadenia, ktoré vlastním, alebo ku ktorým mám prístup. Ospravedlnujem sa za chybny nadpis. Su to skor moje dlhodobe skusenosti s tymto tabletom, ktorý uz síce nie je aktuálny, ale podla mna by mohol byt keby to nepokazili s tym lollipopom. Inac uz pracujem aj na recenziach na hry, sleduj blogy

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+