MojAndroid

Pozdravujeme všetkých čitateľov stránky MojAndroid.sk, pravdepodobne ste si už všimli novú sekciu MojAndroid blogy beta, ktorú sme začali testovať minulý týždeň. Po úspešnom nasadení tejto novinky sme sa rozhodli ju oficiálne sprístupniť pre všetkých návštevníkov.

Ako sa zaregistrovať?

Registrácia nového blogera je skutočne jednoduchá. Stačí sa registrovať na tejto stránke. Pripravili sme pre vás aj postup, ako si vytvoriť blog krok za krokom. Prečítajte si MojAndroid Blog: Chcete aj vy vlastný blog? Návod ako si vytvoriť účet pre blogera. Ak už svoj blog máte zaregistrovaný, napíšte svoj prvý článok. Odporúčame návod ako na to: MojAndroid Blog: Návod ako publikovať článok.

Pre koho sú blogy určené?

MojAndroid blog si môže vytvoriť každý, kto má chuť písať a podeliť sa o svoje skúsenosti a dojmy so svojím Android telefónom. Blog sme pripravili pre všetkých vás, ktorí by ste radi písali o Android zaujímavostiach, vašich skúsenostiach s Android telefónmi a Android aplikáciami, alebo sa len tak podelili s ostatnými na čo používate svoj Android telefón, resp. tablet.

Prečo MojAndroid blogy?

Možno sa pýtate, prečo sme spustili vlastné blogy. Dôvod je jednoduchý. V dotazníku v súťaži venovanej oslavám prvých narodením stránky sme sa vás, okrem iného, pýtali, aké očakávate vylepšenia na stránke MojAndroid.sk. A jedným z nich, bolo aj záujem o písanie článkov o Androide. Preto sme sa rozhodli vám vyhovieť a spúšťame MojAndroid blogy.

Ďalšie vylepšenia stránky prídu čoskoro :)

27.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+