MojAndroid

Tento týždeň sme oficiálne spustili MojAndroid.sk blogy, ktoré umožňujú všetkým Android fanúšikom písať o svojich Android zariadeniach, obľúbených aplikáciách, hrách a o všetkom, čo súvisí s Androidom. Teraz by sme chceli odmeniť prvých blogerov, ktorí ako prví napísali svoje články.

Moj Android tričko pre prvých 3 blogerov

 

Blogeri získajú tričko Android PacMan z nášho eshopu

Naše tričká získavajú títo blogeri:

Tomáš Klema – Android pre business použitie
Tomáš Kurinec – Ako jednoducho na “collision detection”, 1. časť
Michal Chovaňák – Prvý 7″ android 3.2 tablet – Huawei MediaPad

Ak máte záujem stať sa blogerom, vytvorte si svoj vlastný účetnapíšte prvý článok.

Pravidlá pre blogerov

  1. MojAndroid.sk Blogy sú pre všetkých Android fanúšikov, ktorý má záujem písať o Androide. Príspevky, ktoré sú v rozpore s týmto prvým pravidlom budú vymazané.
  2. Blogeri píšu do svojho blogu len príspevky, ktoré nie sú v rozpore so zákonom a dobrými mravmi a nijak neporušujú autorské právo. Stránka MojAndroid.sk nepreberá zodpovednosť za obsah jeho príspevku.
  3. Bloger vystupuje na blogu pod svojim menom a priezviskom, prípadne svojim Nickom/prezývkou.
  4. Bloger berie na vedomie, že v blogu nie je priestor na reklamu, ani na otvorenú, ani na skrytú. Je zakázané priame alebo nepriame propagovanie konkrétneho výrobku alebo služby, z ktorej by mal bloger prospech. Ak máte záujem o reklamu, kontaktujte nás.
  5. Bloger umiestnením príspevku na svojom blogu automaticky dáva súhlas s jeho využitím na stránkach www.MojAndroid.sk. Redakcia MojAndroid.sk má možnosť odmeniť najlepších blogerov zaujímavými cenami :)
  6. Bloger má právo na technickú podporu zo strany administrátora MojAndroid.sk. Redakcia zároveň zaručuje blogerovi, že zamedzí vstupu tretej osoby do jeho blogu.

 

Všetky Môj Android blogy nájdete na tejto adrese.

29.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+