MojAndroid

Ak patríte medzi pravidelných čitateľov našej stránky a používate internetový prehliadač Google Chrome (podľa štatistík z Google Analytics najviac čitateľov používa práve Google Chrome – už viac ako 31% návštevníkov), tak vás nasledujúca novinka určite poteší. Vytvorili sme aplikáciu MojAndroid.sk, vďaka ktorej bude prístup na našu stránku ešte jednoduchší. Aplikácia je zadarmo a stačí si ju len nainštalovať z Chrome Web Store:

https://chrome.google.com/webstore/detail/oknekmbgjmbdbjnkoepkdgdfpcnpgjlg.

Po nainštalovaní sa ikona aplikácie zobrazí v časti Aplikácie, prípadne Apps, ak máte v prehliadači nastavenú angličtinu. Po kliknutí na ikonku sa vám otvorí naša web stránka a môžete začať čítať o novinkách zo sveta Androidu.

 

Páči sa vám táto aplikácia? Nainštalovali ste si ju aj vy? Máme niekoľko nápadov na jej vylepšenie, ale chceli sme vám ju ukázať čo najskôr, aby ste ju mohli začať používať. A sme zvedaví, čo by ste v aplikácii radi videli aj vy.

11.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+