MojAndroid

Ubehli dva mesiace odkedy sme vám, našim čitateľom, predstavili nový dizajn stránky MojAndroid.sk. Vtedy šlo najmä o estetickú zmenu, ktorá priniesla aj nejaké obmeny v navigácii na webe, no zmenil sa najmä celkový vzhľad stránky. Zároveň sme ale takto položili základy pre rozvoj webu ako platformy, kde chceme dať čo najviac priestoru práve vám. Aj preto sme preniesli web FOTOmania.sk na novú adresu mojandroid.sk/fotomania a zjednodušili sme aj ďalšiu navigáciu rôznymi funkciami, ktoré u nás nájdete. Teraz vám prinášame jednoduchý spôsob, ako môžete sledovať všetko dianie na webe na jednom mieste – nielen nové články, ale aj príspevky samotných čitateľov.

Funkcia Aktuálne na webe funguje vo forme časovej osi, na ktorej sú chronologicky zoradené príspevky. Nezobrazujú sa tu však iba nové články, ale aj obsah vytvorený našimi čitateľmi. Preto tu nájdete informácie o nových komentároch, fotografiách vo FOTOmánii, pridaných používateľských recenziách a inzerátoch. Takto jednoducho môžete vidieť, čo všetko sa na našej stránke deje, ktoré sú aktuálne diskutované témy, ale aj to, či niekto z vašich známych pridal komentár alebo iný typ obsahu.ň

Všetky príspevky sú zoradené chronologicky. Funkciu Aktuálne na webe pritom nájdete na niekoľkých miestach. Na domovskej stránke v bočnom paneli, kde sa môžete jednoducho prekliknúť na daný kúsok obsahu – komentár, recenziu, fotografiu, inzerát či článok. Rovnako však máte časovú os k dispozícii z ktorejkoľvek časti stránky prostredníctvom drobnej ikonky v pravom hornom rohu navigačnej lišty. Táto pritom funguje aj v mobilnej verzii. Zároveň u nás nájdete podstránku, kde nájdete rozsiahlejšiu časovú os aj so staršími príspevkami na stránke mojandroid.sk/newsfeed.

Všetky tieto spôsoby zobrazenia funkcie Aktuálne na webe fungujú rovnako a zobrazujú rovnaké informácie. Je teda iba na vás, ktorý spôsob prístupu sa vám páči najviac. Dajte nám vedieť, či ste si už novú funkciu na stránke všimli alebo aj využili. Ak máte námety na jej zlepšenie, neváhajte a podeľte sa o ne s nami v komentároch pod článkom.

2.4.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+