MojAndroid

Na webe MojAndroid.sk sa vám okrem aktuálnych správ, testov, recenzií a návodov snažíme prinášať aj zaujímavé funkcie a možnosti. Už veľmi dlho u nás nájdete katalóg smartfónov, kde si môžete zariadenia medzi sebou porovnávať a zisťovať si o nich detaily. Už viac ako dva roky môžete vaše vlastné zariadenia aj hodnotiť. Slúžia na to používateľské recenzie, ktoré vám umožňujú vyjadriť váš vlastný názor na dané zariadenie. Ten potom pomáha aj ostatným používateľom pri výbere nového zariadenia. Takýchto recenzií ste už na náš web pridali viac ako 3 000!

Už 3 000 recenzií od našich čitateľov

To je naozaj fantastické číslo a my sme veľmi radi, že sa vám funkcia páči a používate ju. Môžete tak nielen vyjadriť svoj názor, ktorý sa vôbec nemusí zhodovať s tým naším, ale aj pomôcť tisícom ďalších čitateľov, ktorí sa rozhodujú pri kúpe nového zariadenia.

Vlastná podstránka pre používateľské recenzie

Už dlhšie sme sa v rámci nášho webu snažili zjednotiť funkciu Používateľské recenzie tak, aby ste mohli jednoduchšie prehľadávať recenzie od našich čitateľov. Preto teraz na našom webe pribudla samostatná podstránka Používateľské recenzie, kde nájdete recenzie ku všetkým zariadeniam. Tie môžete následne zoradiť podľa dátumu pridania, alebo aj podľa celkového hodnotenia čitateľov. Aj takto sa vám snažíme zjednodušiť rozhodovanie pri kúpe nového zariadenia a hľadanie cenných informácií. Práve skúsenosti reálnych používateľov s daným produktom sú často tie najlepšie a najobjektívnejšie informácie, ktoré vám uľahčia rozhodovanie.

16.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+