MojAndroid

Prinášame vám ďalšiu, v poradí už 12. časť podcastu MôjAndroid Podcast. V nej sme sa v zložení Michal Chabada (šéfredaktor), Miroslav Schwamberg (zástupca šéfredaktora) a Patrik Tarics (redaktor) pozhovárali o smartfóne Sony Xperia 5.

Opäť podcastujeme

MôjAndroid Podcast pôvodne vznikol ešte v roku 2016, kedy však ľudia na Slovensku neboli na tento typ obsahu veľmi zvyknutí. Dnes je už ale situácia našťastie iná a aj my vám tak opäť raz prinášame informácie pomocou hovoreného slova. Vypočuť si nás budete môcť minimálne raz týždenne, a to prostredníctvom služieb Spotify, Google Podcasty a Apple Podcasty. Veríme, že sa vám bude tento typ obsahu páčiť a že vám pomôže skrátiť dlhé chvíle napríklad pri cestovaní.

16.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+