MojAndroid

Redakcia MôjAndroid.sk oslavuje svoje šieste narodeniny! Pri tejto príležitosti sme si pre vás prichystali súťaž spojenú so zaujímavou novinkou, ktorou sú používateľské recenzie. Prostredníctvom tých môžete dať vedieť svoj názor na telefóny, ktoré ste používali. Stačí, keď ich vyhľadáte v našom katalógu a prekliknete sa na poslednú záložku pod obrázkom zariadenia s nadpisom Recenzie.

Matus s Ondrejom si dnes pozvali do podcastu hosti :D vypocut si ho mozete v nedelu :) #podcast #hostia #mojandroidsk #pressatwork

Fotka uverejnená používateľom MojAndroid.sk (@mojandroid.sk),

Keďže si ale pripomíname začiatok fungovania portálu, v rámci nášho podcastu sme si zaspomínali aj na časy, keď sme s Androidom začínali my. V zostave ja, Matúš Kapusta, Ondrej Ličko, Harry Gavendová, Fero Chvoaňák a šéfredaktor Michal Chabada sme postupne odhalili, aké zariadenie znamenalo náš vstup do sveta Androidu a pochválili sme sa špecifikáciami, ktoré dnes už vo väčšine prípadov nestoja ani za zmienku.

Náš tip
Vypočujte si všetky naše doterajšie podcasty

Vzhľadom na komplikovanú koordináciu takejto širokej zostavy sme museli podcast trošku skrátiť, no veríme, že napriek tomu bude pre vás zaujímavý. Aký bol váš prvý Android? Dajte nám vedieť v diskusiách pod článkom a nezabudnite nám písať vaše názory a námety na to, ako podcast vylepšiť a zdokonaliť. Prajeme príjemné počúvanie :-)

8.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+