MojAndroid

Po týždni sme sa znovu stretli pri mikrofóne, aby sme pre vás pripravili už druhé vydanie našej relácie MôjAndroid Podcast. V tejto časti sme sa venovali téme, o ktorej sa ťažšie píše a ľahšie rozpráva – Ako si vybrať ten správny Android smartfón?

Náš tip
MôjAndroid Podcast #001: HTC 10

Je to otázka, ktorú v redakcii dostávame veľmi často. Veľké množstvo možností na trhu môžu používateľov zahltiť, a tak hľadajú odpovede inde. Pravdou je, že univerzálna odpoveď neexistuje a každý si musí zvážiť, aké funkcie a vlastnosti potrebuje a reálne využije a čo nie je také dôležité. V podcaste sme sa venovali niekoľkým základným kategóriám telefónov, pričom v každej kategórii sme vybrali niekoľko modelov, ktoré podľa nás stoja za pozornosť. Samozrejme, kvôli časovému obmedzeniu sme sa nemohli venovať úplne všetkým telefónom v danej kategórii, no uvedomujeme si, že na trhu ich je oveľa viac a mnohé ďalšie by si zaslúžili miesto v našom podcaste, ak by sme mali viac času.

smartfony-zaruka-titulka

V podcaste sme tiež spomínali ceny telefónov, pričom sme nikdy nebrali najnižšiu dostupnú cenu v slovenských obchodoch, no ani tú najvyššiu. Cena telefónov sa pritom neustále mení a je možné, že v čase, keď budete vy podcast používať, bude cena už iná, ako keď sme my podcast nahrávali. Dôležité je ale zaradenie zariadení do jednotlivých kategórií, pričom cena bude zohrávať úlohu už najmä pri priamom porovnaní dvoch zariadení v deň kúpy. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste preukázali pri našom prvom podcaste a už teraz sa tešíme na vaše nápady a návrhy, ako podcast zlepšiť, aby bol pre vás ešte zaujímavejší.

1.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • matus

  Možno toto niekoho zaujíma no pre mňa to nemá zmysel, keby bol tento článok v písanej forme (aj keď neviem čo presne sa v tom nachádza ,lebo som to nepočúval) tak si ho prečítam aj keď možno nie celý, ale určite aspoň nejaké “pod témy” o ktorých až tak veľa neviem, no hodinu to počúvať určite nebudem a pretáčať sa mi to tiež stále nechce. Môj názor..

  • Niekomu sa práveže nechce čítať a radšej si to vypočuje :-)

  • Pawello

   Ja si to veľmi rád vypočujem. Podla mňa je takýto spôsob omnoho efektívnejší a lepší. To, čo je v bežnom článku, sa dá v podcaste povedať za 3 minúty. Ale podcast trvá 53 minút. A príjemnejšie je počúvať niekoho ako čítať niečo.

 • matinus

  Podcast chválim dobre sa to počúva popri nejakých iných činnostiach akurát ten obsah mi nesedí k tomu názvu ale ináč super :)

 • Chao

  Super sa to počúva! Len tak ďalej!

 • IQLogic

  Pustiť si to v kancli popri práci je ideálne :) Práca nestojí, človek podvedome nasáva informácie a keď ho niečo zaujme, upriami na moment pozornosť na podcast :)
  Pre mňa je to celkom aktuálna téma. I keď som už na 80% rozhodnutý aký telefón bude ten nasledovný, rád si to vypočujem.

+