MojAndroid

Po týždni sme sa znovu stretli pri mikrofóne, aby sme pre vás pripravili už druhé vydanie našej relácie MôjAndroid Podcast. V tejto časti sme sa venovali téme, o ktorej sa ťažšie píše a ľahšie rozpráva – Ako si vybrať ten správny Android smartfón?

Náš tip
MôjAndroid Podcast #001: HTC 10

Je to otázka, ktorú v redakcii dostávame veľmi často. Veľké množstvo možností na trhu môžu používateľov zahltiť, a tak hľadajú odpovede inde. Pravdou je, že univerzálna odpoveď neexistuje a každý si musí zvážiť, aké funkcie a vlastnosti potrebuje a reálne využije a čo nie je také dôležité. V podcaste sme sa venovali niekoľkým základným kategóriám telefónov, pričom v každej kategórii sme vybrali niekoľko modelov, ktoré podľa nás stoja za pozornosť. Samozrejme, kvôli časovému obmedzeniu sme sa nemohli venovať úplne všetkým telefónom v danej kategórii, no uvedomujeme si, že na trhu ich je oveľa viac a mnohé ďalšie by si zaslúžili miesto v našom podcaste, ak by sme mali viac času.

smartfony-zaruka-titulka

V podcaste sme tiež spomínali ceny telefónov, pričom sme nikdy nebrali najnižšiu dostupnú cenu v slovenských obchodoch, no ani tú najvyššiu. Cena telefónov sa pritom neustále mení a je možné, že v čase, keď budete vy podcast používať, bude cena už iná, ako keď sme my podcast nahrávali. Dôležité je ale zaradenie zariadení do jednotlivých kategórií, pričom cena bude zohrávať úlohu už najmä pri priamom porovnaní dvoch zariadení v deň kúpy. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste preukázali pri našom prvom podcaste a už teraz sa tešíme na vaše nápady a návrhy, ako podcast zlepšiť, aby bol pre vás ešte zaujímavejší.

1.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+