MojAndroid

V prvom redakčnom podcaste s názvom MôjAndroid Podcast sme si na mušku zobrali novo predstavené HTC 10. Je zrejmé, že telefón znamená pre spoločnosť veľa a môže ísť o veľký zlomový bod vo vývoji spoločnosti. V trojici Ondrej Ličko, Fero Chovaňák a ja, Matúš Kapusta, sme sa pozreli na novinku od HTC zo všetkých možných uhlov a snažili sme sa nájsť spoločnú reč o tom, čo HTC znamená pre nás, pre výrobcu a pre celý mobilný priemysel.

HTC 10-prvypohlad-7

Keďže šlo o vôbec prvý náš podcast, určite máme čo zlepšovať. Preto budeme radi, ak nám návrhy a podnety pošlete sem, do komentárov pod podcastom na sieti SoundCloud alebo kdekoľvek inde, kde nás môžete kontaktovať. Veríme, že sa vám prvá časť nášho podcastu páčila a už teraz sa tešíme na to, ako pripravíme pre vás ďalší.

24.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+