MojAndroid

V prvom redakčnom podcaste s názvom MôjAndroid Podcast sme si na mušku zobrali novo predstavené HTC 10. Je zrejmé, že telefón znamená pre spoločnosť veľa a môže ísť o veľký zlomový bod vo vývoji spoločnosti. V trojici Ondrej Ličko, Fero Chovaňák a ja, Matúš Kapusta, sme sa pozreli na novinku od HTC zo všetkých možných uhlov a snažili sme sa nájsť spoločnú reč o tom, čo HTC znamená pre nás, pre výrobcu a pre celý mobilný priemysel.

HTC 10-prvypohlad-7

Keďže šlo o vôbec prvý náš podcast, určite máme čo zlepšovať. Preto budeme radi, ak nám návrhy a podnety pošlete sem, do komentárov pod podcastom na sieti SoundCloud alebo kdekoľvek inde, kde nás môžete kontaktovať. Veríme, že sa vám prvá časť nášho podcastu páčila a už teraz sa tešíme na to, ako pripravíme pre vás ďalší.

24.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Tomáš

  Podcasty? Slovensko? :O Finally! Ďakujem chlapci zato! Len tak ďalej!

 • SpravdivyL

  Super diskusia. Aj keď si myslím že napríklad nabíjačka s 3.0 je dobrý bonus do balenia.

 • Juraj

  Zaujímavá diskusia, ďakujem. Chýbal mi obrazový doprovod o diskutovaných zmenách.

 • Šimon Tomov

  Myslím že robíte krok správnym smerom.. aj keď by som bol radšej za komentované video z redakcie, alebo niečo podobné.:)

  • Rozmýšľame aj nad podcastom doplneným o obraz (fotografie, grafiku, video..), uvidíme, ako nám to pôjde :) Možno v budúcnosti :)

 • Jakub

  Nepaci sa mi, ze sa vsade pcha qhd a neviem ake hd rozlisenie … ked je to absolutne zbytocne :) resp. nema to ziadne vyuzitie oproti fullHD. Ale si by im vsetci nadali, ze to nie je high-end model ked ma ,,iba,, full HD

 • Pawello

  Dobrý podcast! Mne sa veľmi páčil. Určite točte daľšie.

 • val

+