MojAndroid

Pred mesiacom sme priniesli veľké zmeny – zmenili sme logo MojAndroid.sk a priniesli aj nový webdizajn. V rámci filozofie nového webu sme sa chceli zamerať viac na budovanie online Android komunity aj cez zjednotený profil a zjednotenie prihlásenia pre viaceré služby – komentáre, fotománia, fórum či používateľské recenzie.

Aj z tohto dôvodu sme zrušili diskusný systém Disqus. Nové profily však prídu neskôr, ako sme plánovali. Sledujeme však aj vaše pripomienky a komentáre k diskusii pod článkami, preto sme sa rozhodli vrátiť pôvodný systém Disqus. Aktuálne sú povolené komentáre pre všetkých, ktorí tento systém radi používali. Navyše sme vylepšili náš Disqus účet a zrušili sme zobrazovanie reklám medzi diskusnými príspevkami.

Nové profily čitateľov

Nový webdizajn portálu MojAndroid.sk sme plánovali dlho a pripravili sme rôzne zlepšenia. Vďaka integrácii v jednom účte bude možné na stránke MojAndroid.sk pridávať množstvo ďalšieho obsahu – recenzie, inzeráty či fotografie do FOTOmánie a podeliť sa tak o vaše vlastné skúsenosti s ostatnými čitateľmi. Viac sme sa tejto téme venovali v článku Ako si vytvoriť konto a používať nový web MojAndroid.sk? | TIPY. Nové profily a vylepšenia, ktoré ste nám písali po spustení webu, prídu neskôr pre ďalšie rôzne technické obmedzenia, s ktorými sme neplánovali.

Veríme, že vás táto zmena poteší a budete naďalej prispievať do diskusie pod článkami.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
26.2.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+