MojAndroid

Prinášame vám informácie o zmenách týkajúcich sa MojAndroid blogu. Po pol roku jeho fungovania a mnohých článkov od vás, našich čitateľov, sme opravili niekoľko drobností a okrem iného sme zmenili URL adresu, na ktorej sa zobrazujú články. Zmena sa týka aj RSS feedu.

Stará URL Nová URL
https://www.mojandroid.sk/role/blogger https://www.mojandroid.sk/blogy
https://www.mojandroid.sk/feed?role=blogger https://www.mojandroid.sk/blogy/feed

Medzi zmeny patrí aj oddelenie blogových článkov od ostatných článkov po prihlásení do administrácie. Po prihlásení hľadajte oranžovú “blogger” ikonku.

MojAndroid blog si môže vytvoriť každý, kto má chuť písať a podeliť sa o svoje skúsenosti a dojmy so svojím Android telefónom. Blog sme pripravili pre všetkých vás, ktorí by ste radi písali o Android zaujímavostiach, vašich skúsenostiach s Android telefónmi a Android aplikáciami, alebo sa len tak podelili s ostatnými na čo používate svoj Android telefón, resp. tablet.

Tu je niekoľko najzaujímavejších blogov, ktoré napísali naši čitatelia:

Ak máte aj vy chuť písať o Androide, vytvorte si účet a začnite publikovať vlastný blog. Tento týždeň vyhlásime aj súťaž o najlepšie blogy za november a december 2011.

10.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+