MojAndroid

Posledných niekoľko týždňov ste sa mohli na našom webe MojAndroid.sk zapojiť do narodeninovej súťaže a získať tak šancu na výhru smartfónu podľa vlastného výberu. Súťaž je na konci a my poznáme meno výhercu, ktorý získal smartfón podľa vlastného výberu.

9. narodeniny stránky MojAndroid.sk

Hoci sa to zdá neuveriteľné, stránka MojAndroid.sk oslávila v máji už svoje deviate narodeniny. Vďačí za to jedine vám – našim čitateľom, ktorí nás každý deň navštevujú, čítaju si články, recenzie, návody, sledujú naše videá a prispievajú vlastnými komentármi, fotografiami či používateľskými recenziami.

Pre zapojenie sa do našej narodeninovej súťaže ste museli vyplniť dotazník, v ktorom sme sa pýtali na váš názor na našu stránku. Z vašich odpovedí vzišlo niekoľko zaujímavých poznatkov:

  • najviac čitateľov (skoro 79 %) navštevuje web najmä kvôli novinkám zo sveta Androidu a recenziám smartfónov (vyše 70 %)
  • viac ako 66 % čitateľov by privítalo ešte viac recenzií a testov a vyše 55 % respondentov by si rado pozrelo viac porovnaní/duelov
  • viac ako 42 % čitateľov sa na web MojAndroid.sk vracia pravidelne každý týždeň, zároveň 30 % čitateľov prichádza na stránku každý deň.
  • 48 % čitateľov by nás oznámkovalo najvyššou známkou – “Výborný”, vyše 39 % by nám dalo dvojku
  • 99,4 % by našu stránku odporučilo aj svojim známym

Kto vyhral smartfón podľa vlastného výberu?

Za vašu priazeň a všetky vaše odpovede vám ďakujeme! Už teraz sa môžete tešiť na všetky novinky, ktoré sme si pre vás nachystali počas nášho jubilejného desiateho roku :-)

Súťaž o smartfón podľa vlastného výberu je už na konci a my poznáme meno výhercu a aj smartfón, ktorý si vybral. Do súťaže bolo zaradených 7 599 čitateľov, ktorí správne a načas vyplnili všetky údaje a boli tak právoplatne zapojení. Výhercom celej súťaže je Peter Sabol, ktorý si ako výhru zvolil Samsung Galaxy A50. Výhercovi srdečne blahoželáme a všetkým zapojeným ďakujeme za účasť a zároveň prajeme veľa šťastia v ďalších súťažiach, ktoré pre vás už teraz pripravujeme.

7.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+