MojAndroid

Posledných niekoľko týždňov ste sa mohli na našom webe MojAndroid.sk zapojiť do narodeninovej súťaže a získať tak šancu na výhru smartfónu podľa vlastného výberu. Súťaž je na konci a my poznáme meno výhercu, ktorý získal smartfón podľa vlastného výberu.

9. narodeniny stránky MojAndroid.sk

Hoci sa to zdá neuveriteľné, stránka MojAndroid.sk oslávila v máji už svoje deviate narodeniny. Vďačí za to jedine vám – našim čitateľom, ktorí nás každý deň navštevujú, čítaju si články, recenzie, návody, sledujú naše videá a prispievajú vlastnými komentármi, fotografiami či používateľskými recenziami.

Pre zapojenie sa do našej narodeninovej súťaže ste museli vyplniť dotazník, v ktorom sme sa pýtali na váš názor na našu stránku. Z vašich odpovedí vzišlo niekoľko zaujímavých poznatkov:

 • najviac čitateľov (skoro 79 %) navštevuje web najmä kvôli novinkám zo sveta Androidu a recenziám smartfónov (vyše 70 %)
 • viac ako 66 % čitateľov by privítalo ešte viac recenzií a testov a vyše 55 % respondentov by si rado pozrelo viac porovnaní/duelov
 • viac ako 42 % čitateľov sa na web MojAndroid.sk vracia pravidelne každý týždeň, zároveň 30 % čitateľov prichádza na stránku každý deň.
 • 48 % čitateľov by nás oznámkovalo najvyššou známkou – “Výborný”, vyše 39 % by nám dalo dvojku
 • 99,4 % by našu stránku odporučilo aj svojim známym

Kto vyhral smartfón podľa vlastného výberu?

Za vašu priazeň a všetky vaše odpovede vám ďakujeme! Už teraz sa môžete tešiť na všetky novinky, ktoré sme si pre vás nachystali počas nášho jubilejného desiateho roku :-)

Súťaž o smartfón podľa vlastného výberu je už na konci a my poznáme meno výhercu a aj smartfón, ktorý si vybral. Do súťaže bolo zaradených 7 599 čitateľov, ktorí správne a načas vyplnili všetky údaje a boli tak právoplatne zapojení. Výhercom celej súťaže je Peter Sabol, ktorý si ako výhru zvolil Samsung Galaxy A50. Výhercovi srdečne blahoželáme a všetkým zapojeným ďakujeme za účasť a zároveň prajeme veľa šťastia v ďalších súťažiach, ktoré pre vás už teraz pripravujeme.

7.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Roman

  Gratulujem výhercovi a som zvedavý kedy konečne vyhrám ja.

  • Dominik Chanecka

   Jedine ze by si si urobil svoju sutaz. 😂😂😂. Tiez som zvedavy.

  • Bax

   Musíš si nájsť nejakú menej frekventovanú stránku. Tu sa vždy hlási okolo 10k ľudí na jednu výhru. Šance sú fest malé. Alebo si to potom kúp na druhý deň od výhercu na Bazoši (lebo zdá sa, že tieto súťaže vyhrávajú len taký) :D

   • CABAL

    No nakoľko si teraz mohol vybrať fón aký chcel, tak tento na Bazoši asi neskončí :D Ale je pravda, že ak sa hrá o konkrétny model tak alebo sú väčšie šance na výhru (keďže je menej záujemcov) alebo fakt to skončí na predaj.

    • Bax

     Vždy si môžeš vybrať taký, ktorý sa podľa teba najlepšie predá :)

 • Matúš

  Škoda že ten telefón dostane tak o 3 roky ak vôbec. Keďže v januári bola súťaž v ktorej som vyhral ESET pre mobil a doteraz mi bola doručená licencia :D …..takže asi takéto súťaže robí Mojandroid.sk…..

  • Miro

   “Doteraz mi bola doručená licencia” som trochu nepochopil. Bola alebo nebola? Ak nie, skús napísať na milos@mojandroid.sk, kolega to určite vybaví.

   • Matúš

    Doteraz mi bola doručená – znamená ironicky že nebola. Pisal som už asi 3x a stále rovnaká odpoveď. Licencie nám ešte neboli dodané. Hneď ako budú, Vám ju zašleme. Tak sa nehnevajte na mňa ale nerobím súťaž kým nemám zabezpečené ceny…..je to trochu zvláštne čakať takmer pol roka na takúto cenu. Potom na hlavnú cenu sa bude čakať koľko? …… už sa ani nezapájam do súťaží…no načo….

  • ピーター ピーター

   A to na kerú riť ti je eset na mobil ?!?!?!? Hlavne keď sú lepšie voľby a ZADARMO ty lolo…

   • Matúš

    ty Lolo? bez toho by to nešlo? ….mne je nanič, bola to výhra, ide mi skôr o princíp a o to že už sa tu nikdy nezapojím do súťaže….lebo to nemá zmysel keďže ceny aj tak nedoručujú…

    • ピーター ピーター

     Tak keby som vyhral mobil, tak tam idem osobne a ver tomu že mi ho dajú do hodiny !!!!!!!!!!!!

+