MojAndroid

Portál MôjAndroid.sk v mesiaci máj oslavuje už svoje trináste narodeniny. Počas 13 rokov fungovania sme vám priniesli množstvo noviniek, recenzií, porovnaní, testov, videí či návodov. Neustále sa snažíme zlepšovať a prinášať obsah, ktorý je aktuálny a zaujímavý.

Teraz je rad na vás. Práve teraz nám môžete dať vedieť, aký obsah je pre vás zaujímavý a vďaka tomu môžete vyhrať nejakú peknú cenu.

Váš názor je pre nás dôležitý

V redakcii MôjAndroid.sk sme si vedomí toho, že trh smartfónov a technológií sa vyvíja rýchlym tempom. Preto sa snažíme vždy prinášať tie najaktuálnejšie témy, o ktorých si myslíme, že by vás mohli zaujímať. Bez vašej spätnej väzby by to nebolo možné dosiahnuť, preto si ceníme každý názor či konštruktívnu kritiku. Práve toto nás posúva ďalej.

Vyplnením dotazníka nám pomôžete zistiť, čo vás a ďalších našich čitateľov zaujíma najviac. Akým témam by sme sa mali venovať podrobnejšie a ktoré témy sú pre vás menej dôležité. Okrem dobrého pocitu, že nám pomôžete, môžete vyhrať aj jednu z atraktívnych cien.

Vyhrajte slúchadlá Huawei FreeBuds 5

Spoločnosť Huawei do našej súťaže venovala svoje doposiaľ najpokrokovejšie bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds 5 v cene 159 eur. Tieto slúchadlá v sebe kombinujú najmodernejšie technológie spoločne s atraktívnym dizajnom.

Huawei FreeBuds 5
Huawei FreeBuds 5 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Práve dizajn je to, čo si všimnete ako prvé, pretože na trhu nič podobné nenájdete. Nielenže dizajn je zaujímavý a atraktívny, ale aj funkčný. Vďaka nemu sa tieto slúchadlá dokážu výborne prispôsobiť vašim ušiam. Ani pri dlhšom nosení nie sú nepohodlné a zároveň si zachovávajú vysokú kvalitu zvuku.

recenzia Huawei FreeBuds 5
Huawei FreeBuds 5 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

O ňu sa postará dynamický meniť s priemerom 11 milimetrov s ultra dvojitým magnetom. Podporujú prenosy s vysokou rýchlosťou až 990 kbps a nechýba ani podpora kodeku LDAC či certifikácia Hi-Res Audio Wireless. To znamená všetko, čo potrebujete pre kvalitné počúvanie hudby.

Huawei FreeBuds 5
Huawei FreeBuds 5 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Tu to ale ani zďaleka nekončí. Čo by to boli za slúchadlá, keby neponúkali technológiu aktívneho potlačenia hluku. Tá je tu samozrejme prítomná a aktivovať ju môžete jednoduchým podržaním prsta na slúchadle. O potlačenie hluku sa starajú až tri mikrofóny, a to v intervale od 100 Hz do 2000 Hz.

recenzia Huawei FreeBuds 5
Huawei FreeBuds 5 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Otvorená konštrukcia slúchadiel sa zase môže hodiť pri športovaní, najmä pri behu, pretože máte stále kontakt s okolím a nie ste úplne izolovaní. Celé to podčiarkuje výdrž batérie, ktorá je v kombinácii s nabíjačkou krabičkou na úrovni až 30 hodín. Takže neváhajte, vyplňte krátky dotazník a možno sa šťastie usmeje práve na vás a vy vyhráte tieto skvelé slúchadlá!

Cenu do súťaže venovala spoločnosť

Podmienky súťaže

  • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné vyplniť a odoslať formulár „Hodnotenie stránky MojAndroid.sk (13. narodeniny) “ 
  • Súťaž začína 30.mája 2023 a končí 30.júna 2023 o polnoci.
  • Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané. Nevyžrebovaní účastníci zostávajú v osudí po celú dobu trvania súťaže.
  • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá
8.6.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+