MojAndroid

Do našich Android telefónov mieri ďalšia užitočná aplikácia, tentokrát priamo od Stredoslovenskej energetiky. Aplikácia s názvom Moja SSE prináša do domácnosti nástroj na monitorovanie spotreby elektrickej energie a optimalizáciu nákladov nielen pre klientov SSE. Okrem toho však ponúka aj ďalšie praktické funkcie.

Aplikácia na úvodnej obrazovke ponúka pre svojich používateľov základné informácie o aktuálnom stave elektromera a tipy od SSE ako najlepšie ušetriť drahocennú energiu. K dispozícii je tiež praktická baterka a užitočná nápoveda, ktorá vás v prípade potreby oboznámi s funkciami aplikácie a s tým ako ich správne používať. Moja SSE vám tiež na základe vašej ročnej spotreby a spôsobu využívania elektrickej energie odporúči aká sadzba dodávky elektriny je pre vás najvýhodnejšia.

V časti spotrebiče nájdete praktickú kalkulačku nákladov na energie za využívanie jednotlivých spotrebičov v domácnosti. Stav svojich elektromerov, či už doma alebo na chate, môžete v aplikácií taktiež sledovať.  Rovnako tak aj spotrebu energie v mesačných alebo týždenných intervaloch, ktorá je pre lepšiu prehľadnosť zobrazená aj prostredníctvom grafov. Ak ste zákazníkom SSE, môžete tiež využiť možnosť nahlásiť stav elektromera, rýchlo kontaktovať Zákaznícku linku, Poruchovú linku SSE-D alebo sa nechať navigovať do niektorej pobočky spoločnosti pomocou Google máp.

Aplikácia je veľmi podarená a spracovaná na veľmi dobrej úrovni. Používateľské prostredie je maximálne prehľadné a funkcie výborne popísané aj priamo v nápovede aplikácie. Moja SSE ide ruka v ruke s praktickým využitím a moderným dizajnom. Aplikáciu Moja SSE môžete používať aj keď nie ste zákazníkom SSE ale chcete mať prehľad o spotrebe a nákladoch za elektrickú energiu. Aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť na Android Markete, dostupná je však aj pre iPhone na App Store.

Súťaž: Vyhrajte poukážky s aplikáciou Moja SSE na nákup spotrebičov  

Zapojte sa do súťaže s aplikáciou Moja SSE a vyhrajte jednu z troch poukážok v celkovej hodnote 200 EUR. Podmienky súťaže nájdete na stránke www.mojasse.sk.

Moja SSE
Stredoslovenská energetika, a. s.
Verzia 1.1 (26. 2. 2012)
Veľkosť 2,4 MB
2.1+

Zadarmo

Fotogaléria aplikácie Moja SSE

1.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+