MojAndroid

Pre ľudí, ktorí sa snažia udržať svoje telo v dobrej kondícii Vám redakcia MojAndroid.sk predstavuje trojcu aplikácii od kolektívu z Rittr Labs.

Ide o kvázi osobného trénera, ktorý Vám naordinuje, koľko klikov (Push Ups), sed-ľah (Sit Ups), či drepov (Squats) máte urobiť a medzi jednotlivými opakovaniami Vám necháva čas na regeneráciu. Princíp aplikácii je dosť podobný, my si priblížime podrobnejšie Push Ups.

Po spustení sa zobrazí obrazovka s možnosťami  50, 75, 100, 125 tieto predstavujú cieľové hodnoty ku ktorým sa chce cvičiaci dopracovať. Ja ako začiatočník som si vybral 50. Hneď na to sa aplikácia opýta, koľko klikov má byť v jednom opakovaní, ja som to nechcel prehánať, tak som navolil 3 :-) a následne sa mi zobrazil prehľadný rozpis, koľko klikov mám dnes urobiť. Pustil som sa do toho, prvé 3 ako nič, kuknem na aplikáciu, odkliknem Done, začalo sa odpočítavanie (čas regenerácie), preruším stlačením Continue a davaj, ďalšie opakovanie… Takto som odklikoval predpísaný počet dňa. Celkom som bol aj rád, že som si na začiatku navolil len 3 kliky denne, lebo celý deň som odsimuloval za 5 minút. Ešte som však nemal vyhraté, veď moja cieľova hodnota je 50. Dám ďalšiu várku a čo to, už nemám robiť len 3 kliky v opakovaní, ale viac, 4 ;-), žeby náznak progresu a nútenie osobného trénera. Áno je to tak, po každom ukončenom dni, Vám aplikácia pridá, aby ste sa skutočne trošku potrápili a dostavovali sa aj výsledky.

Verím, že ten kto ma pevnú vôľu a poctivo na sebe drie, vie túto aplikáciu a aj ostatné dve plnohodnotne využiť.

Program je zameraný na individuálne schopnosti a potreby, ktorými sa riadi. Svoj cieľ dosiahnete vlastným tempom, takže žiadne obavy, že nebudete stíhať alebo vládať. Vyberte si aplikáciu, podľa toho, ktoré partie chcete precvičovať a smelo do toho.Zdroj:  http://www.rittr.com/

Pre stiahnutie navštívte Android Market

QR kód

15.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+