MojAndroid

Ak patríte medzi fanúšikov bojových hier plných streľby, rýchlosti a presnosti, určite je vám známa séria Modern Combat od herného štúdia Gameloft. Teraz prichádza z rovnakého štúdia herný titul Modern Combat Versus, ktorý nie je žiadnym pokračovaním, naopak, prináša úplne nový bojový zážitok ako online multiplayer pre viacerých hráčov.

Nový engine, nové možnosti

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 38. týždeň 2017

Hra sa snaží opäť povzniesť meno hernej série. K dispozícii je nový herný engine z dielne herného štúdia Gameloft spolu s vylepšeným grafickým podaním. V hre nenájdete žiadnu kampaň pre jedného hráča, namiesto toho je k dispozícii príbeh v režime pre viacerých hráčov. V rámci hry si môžete vybrať z rôznych agentov, každý z nich bude mať iné schopnosti, silu a úlohu v tíme. Môžete byť Attacker, Defender, Assassin alebo Specialist. Celkovo bude na výber až 12 rôznych agentov a prepojených úloh v tíme.

Herný titul Modern Combat Versus si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play. V priebehu hry sa však stretnete s poplatkami v podobe in-app nákupov v hodnote 0,50 – 99,99 eur. Ide o graficky náročnejší 3D titul a preto niektoré menej vybavené Android smartfóny môžu mať problém s načítaním detailov. Pred štartom hry sa tak uistite, že je váš smartfón dostatočne výkonný pre graficky náročné hry.

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 39. týždeň 2017
Verzia: 1.4.22
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidcommunity

4.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+